Wpis z mikrobloga

Od 12 lat naprawiam i serwisuje poniemieckie tojtoje. Spawanie tworzywa, opalanie zmatowień, uszczelnie i czyszczenie to mój chleb powszedni.

zarobki 3300 bez umowy. Od 12 lat nigdy szef nie powiedział o mnie dobrego słowa. średnio raz w miesiącu mówi, że mnie wyjepie za jakoś bzdurę często wymyśloną. Np. za to za dużo pasków plastikowych wtopiłem przy spawaniu i tak, by trzymało.

Moja jedyna premia to czajnik o którego walczyłem rok.

Dostałem wypłatę jutro nie idę do pracy. Mam oszczędności na pół roku. Albo się wezmę za sobie albo w tojkach dostanę raka od oparów topionego plastiku.

Trzymajcie kciuki chłopy

#zalesie #wygryw #pracbaza #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 48
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Czym sie spawa tworzywo? :D Jedyne spawanie tworzywa z jakim miałem do czynienia to załatanie dziury plastikowego wiadra kawałkiem nakrętki od butelki za pomocą lutownicy, nie wiedziałem że ktoś sie tym zajmuje zawodowo xD
  • Odpowiedz
@Niewiemja: spawa się najczęściej tym samym plastikiem z którego wykonana jest dana rzecz ( są takie paski) i robi się to lutownicą hot air

A zawodowo najczęściej się chyba spawa zderzaki z samochodów i różne elementy plastikowe z motocykli
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: #!$%@? 12 lat na czarno i zamartwianie się każdego dnia o to czy szef nie #!$%@? Cię z roboty za byle pierdołe, tylko po to żeby odłożyć oszczędności na pół roku do przodu. Rzeczywiście jest czego zazdrościć
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nom_om masz odpowiedź w moich poprzednich #zalesie tlrd mieszkam na loggi balkonowej w kawalerce rodziców. Uprzedzając pytanie grzejnik podłączony na lewo przed licznikiem i dzięki temu mam odrobinę prywatności.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fixusa

@Bubsy3D: Mordko powiedz ze to zart bo nie uwierze.


to nie żart dziś leżę w łóżku potem idę szukać pracy w lokalnych zakładach. CV wydrukowane w 20 egzemplarzach.
  • Odpowiedz
Np. za to za dużo pasków plastikowych wtopiłem przy spawaniu i tak, by trzymało


@Bubsy3D: no bo źle robiłeś - trzeba robić tak, żeby wytrzymało parę tygodni, a potem znowu naprawa i fakturka
  • Odpowiedz