Wpis z mikrobloga

I tak powiem, heh. Że połowę apek tych pogodowych to bym usunął w piździec, windy, foreca, imgw bym #!$%@?ł, oni sobie tylko #!$%@?…co?! Siemano! Dobra, tera #!$%@? #!$%@? mnie jak wywiad udzielam. Haha, no i co dalej powiem #!$%@?… bardzo szczery ten wywiad… jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Deszczu nie zapowiadali, a tu leje od 30 minut? Oszukali mnie, banda złodziei polskich, pogodynek #!$%@?, takich jak tu chodzą, nie? No w takiej pracy co mi daje, mokre ubrania, to jest śmiech też na sali… śmiech na sali, nie?… a tu o #!$%@? buty ciężkie od wody, #!$%@? kałuże chlapią, o i #!$%@?..dobra..
#krakow #pogoda #rolnictwo #heheszki
rolnik_wykopowy - I tak powiem, heh. Że połowę apek tych pogodowych to bym usunął w p...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 14
@Luck_89 infometeo tez sie #!$%@?ło... dobrze jest tam popatrzec na radar opadow itd ale te wykresy z deszczem to juz nie raz sie na nich przejechalem. Ostatnio meteoblue zaczalem korzystac i nie jest źle.
@rolnik_wykopowy: a idź #!$%@?. W tym roku to jest jakaś padaka. Przepowiadają deszcz? Świeci słońce. Przepowiadają słońce? Pada. Dzień w dzień się mylą, a człowiek potem #!$%@? w domu siedzi i patrzy, jak słońce świeci, a miało lać xD