Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#randki #zwiazki #tinder
Pytanie do chłopów co gnili we #friendzone po jakim czasie zorientowaliscie sie ze tkwicie w tym shicie jak z tego bagna się wydostaliscie i jak długo się zbieraliscie po tym kiedy osiagnieliscie to poczucie ze macie babę w dupie i wali was co u niej. To się skończy?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przestań obserwować jej social media i najważniejsze - nie pisz do niej, a jak ona zagaduje to udzielaj bardzo zdawkowych odpowiedzi, często po jakimś czasie, aż w końcu przestań pisać. Zorientuje się i znajdzie sobie innego jelenia, a Ty będziesz miał spokój bez wyrzutów.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jakoś lekko ponad rok (z perspektywy czasu myślę że jakieś 3-4 miesiące od pojawienia się pierwszych red flag, które nie wiem po co próbowałem pokonać rozmową), ogarnąłem się gdy kumpel powiedział mi że bzyknął ją jakiś koleś na jednej z imprez. Wkrótce potem przeprowadziłem się i mimo kilku prób pisania inicjowanych przez nią, raczej nie myślę o niej za często.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no coz, myslalem ze spotkalem milosc zycia, duzo poswiecilem dla tej relacji, a ostatecznia zwiazala sie z mega prostakiem, po czym moja ocena na temat jej osoby zmienila sie diametralnie na totalnie niska. Kazdy wiedzial co to za debil, a ona sama siebie przekonywala, ze nie jest zle xD Rzucila go po miesiacu, a mnie obwiniala za cala sytuacje. Pozniej ja po prostu olalem, pojechalem na studia i bardzo gratulowalem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Pytanie do chłopów co gnili we #friendzone po jakim czasie zorientowaliscie sie ze tkwicie w tym shicie


Gdy z radością oznajmiła mi, że się z kimś spotyka.

jak z tego bagna się wydostaliscie


Zerwałem kontakt z dnia na dzień i przestałem pisać i odpisywać, bez żadnych wyjaśnień.

i jak długo się zbieraliscie po tym kiedy osiagnieliscie to poczucie ze macie babę w dupie i wali was co u
  • Odpowiedz