Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Spodziewałam się, ze Artur z Gjaczem będą najbardziej atakować uczestników na uberpandorze, ale do tej pory wykazują się, ku mojemu zaskoczeniu, wsparciem dla nich. Totalnie nie rozumiem jednak naskoku na Nanę i obwinianie jej, ze zdecydowała zagłosować na odpadniecie Cipołaja. Dobrze wytłumaczyła, ze miała wybór między swoją przyjaciółka, a chłopakiem drugiej przyjaciółki. A Ci jej wjeżdżają na głowę, ze powinna czuć dług wdzięczności wzgledem Cipołaja. Jeszcze ten Ciposz, tłumaczący lojalnością głosowanie na odpadniecie swojej partnerki. Znacie bajkę o Tymitunie? Bo on chyba nie i moznaby mu powiedzieć „Ty mi tu nie pie***l”. Sam tłumaczył się Wiki, ze zagłosował na nia tylko dlatego, ze nie dała mu po jednym dniu najwyższego wyniku w skali atrakcyjności. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@oracleball: totalnie sie z Toba zgadzam. nie rozumiem dlaczego akurat Nana zostala najbardziej docisnieta na uber pandorze. O ile w swojej edycji irytowala, tutaj dala sie lubic. ból dupy Mikolaja jest nieznosny, jak ktos moze odpulic takiego pieknego ksiecia?! To samo starsza pani. Zaluje, ze Nana nie powiedziala starszej Pani, ze Lukasz mial szanse ja przywrocic, a tego nie zrobil, wiec zarzut jest bez znaczenia. I na koniec Ciposz, ktory poucza