Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak byście zareagowali gdybyście mając 35 lat dowiedzieli się, że wasz dziadek nie jest waszym dziadkiem, a wasza matka też nie była świadoma, że jej ojciec nie jest jej ojcem? I ten dziadek was na dodatek wychowywał do 12 roku życia, był kimś wyjątkowo ważnym dla was. Aha i babcia żyje, ale twierdzi że badania DNA to pomyłka. I też was wychowywala xd #drama #rodzina #trudnesprawy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 102
właśnie, podmiany dzieci w szpitalu


@senq87: mhmm podmianki w tym przypadku dna babci chyba się zgadza, zresztą nie ma co drążyć może dziadek był bezpłodny i była to świadoma decyzja ich obojga, było więcej rodzeństwa?
@mirko_anonim jeśli mimo braku wspólnego DNA byli dla mnie dobrzy i się mną opiekowali to nie widziałabym problemu i olała ta kwestie. Gorzej by było jakby byli dla mnie okropni bo wtedy bym pewnie wpadła w manie szukania tej właściwej rodziny i zobaczenie tego co straciłam.
@mirko_anonim: ja bym to olał. Wsystko zależy jak Cię traktował. Jeśli dobrze i dbał o Ciebie to "oddaj" mu to traktując go zyczliwie i okaż pomoc kiedy potrzeba.

Miałem nieco inną sytuację, bo moja babcia miała drugiego męża (byłem wychowywany w przekonaniu że mam 3 dziadków). Mimo, że dla tego chłopa byłem obcym dzieckiem, to traktował mnie jak swojego wnuczka i był prawdziwym dziadkiem przez duże D. Nauczył mnie więcej niż
Jak byście zareagowali gdybyście mając 35 lat dowiedzieli się, że wasz dziadek nie jest waszym dziadkiem


@mirko_anonim: Jeśli jest taka możliwość, przede wszystkim porozmawiałabym z dziadkiem. Co on myśli o tej sytuacji, jak z jego perspektywy wpłynie to na wasze relacje, czy chciałby dalej pełnić rolę dziadka. Nie znam szczegółów sprawy, ale jeśli dowiedział się o tym po latach, mogło go to mocno zranić, warto więc niczego na nim nie wymuszać,
@mirko_anonim: #!$%@?. Jedyna rzecz jaką bym sprawdził dla pewności to ewentualność chorób dziedzicznych/obciążeń genetycznych. Niektóre, jak na przykład łuszczyca ujawniają się czasem w drugim pokoleniu.