Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, znacie jakiś sposób na zdjęcie tego dziadowego zabezpieczenia? Byłem w Lidlu, robiłem zakupy w samoobsługowej, z rozpędu włożyłem butelkę do torby na zakupy i jak przyszedł gość z obsługi zatwierdzić wiek i odkliknąć jakiś błąd co wyskoczył to nie poprosiłem o zdjęcie tego i teraz mam takie cudo w domu.

Wiem że w sklepie mi to zdejmą jak się wrócę ale średnio mi się chce jechać jeśli można to zdjąć samemu.

#pytanie #alkohol #kiciochpyta
enzojabol - Hej Mirki, znacie jakiś sposób na zdjęcie tego dziadowego zabezpieczenia?...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@enzojabol: Co to za Lidl, gdzie nawet Jagdsztolca (smaczengo!) zabezpieczają. Enyłej, proponuję rozwalić, obczaisz jak to jest zbudowane i będziesz wiedział. Udzielanie porad w internecie na temat zdejmowania tego chyba tak średnio.
  • Odpowiedz
  • 0
@Malinowy_nos nie mierz innych swoją miarą. Żeby kraść butelkę za 35 zł to trzeba być już totalnym zjebem i to z kilku powodów- po pierwsze złodziejstwo jest #!$%@? w po drugie jeśli już, to jest tam sporo droższych butelek niż podrabiany Jagger

@ren-downhill @BajaScorpions @Pomidorowa_ nie udało mi się tego stosować bez ryzykowania potłuczenia butelki. Pojechałem więc znowu do sklepu i mi to zdjęli.
  • Odpowiedz