Wpis z mikrobloga

mam w pracy gościa, który obsesyjnie zadaje mi pytania w stylu: "gdzie mieszka twoja dziewczyna, czym się zajmuje, ile się znacie, kiedy ślub i dzieci..." już #!$%@? nie wiem jak odpowiadać xd #!$%@? go to obchodzi
już nie nadążam z wymyślaniem kłamstw
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Nie umiesz rozmawiać z ludźmi. Kłamstwo zawsze wyjdzie. Mówisz po prostu tak " Nie mam dziewczyny, wieczorem ide zwalić gruche, raz w tygodniu na krvy dla odstresowania po tygodniu pracy, nie ogarniam jak ktoś może pucować tą samą laskę przez pare miesięcy albo lat, poiebana sprawa" Tak się rozmawia na produkcji - niestety.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: On po prostu podświadomie wie, że nie możesz mieć dziewczyny dlatego ciągle zadaje pytania żeby rozwiązać ten paradoks - jakim cudem ten spierdox - manlet 172cm ma dziewczynę i co z nią jest nie tak? To po prostu sprzeczne z... NATURĄ.
  • Odpowiedz
"gdzie mieszka twoja dziewczyna, czym się zajmuje, ile się znacie, kiedy ślub i dzieci..."


@GoldenJanusz: jest krypto-pedałem, Ciebie też podejrzewa, podobasz mu się, dlatego cały czas bada teren. Przyznaj się mu że nie masz różowej i pójdźcie w końcu na randkę.
  • Odpowiedz