Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: Kiedyś kupiłem 10 letniego Bentleya w wersji mulliner. Brakowało dekielka w w feldze. Na Allegro nie było. Pojechałem do salonu kupić. Nie pytałem o cenę. Wyszło 2500zl bo okazało się ze jest składany z 3 części. Zaślepki plastikowej, metalowego pierścienia i okrągłego loga ze znaczkiem „B”. Każdy element sprzedawany oddzielnie. Kupiłem bo było mi głupio odmówić.

To auto dla nadludzi…
CandyToy - @Poludnik20: Kiedyś kupiłem 10 letniego Bentleya w wersji mulliner. Brakow...

źródło: IMG_1311

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@CandyToy: może po prostu masz w czubie? Chociaż nie wiem ile kosztują ...jak to tam było? Dekielki? Do fiata. Może 1900 zł (?) Nie wiem. Gdy jeszcze istniało Tesco, no to ja sobie chodziłem na Stalową. Powiem tak: jeszcze nic, absolutnie nic mi się nie zepusło z tego to tam przed 10-15 laty kupiłem. Młotowiertarkę kupiłem tam za 85 złotych. Wszystkie nowe jakie przeglądałem na Allegro zaczynały się wtedy od 500
  • Odpowiedz
  • 0
@Keris: ale czy ona taka ładna? Taka zaciągnieta skóra :/ To nie jest jej wina oczywście. Mnie nie kręci. Samochód oczywiście chciałbym dostać, podreślam dostać. Zaraz bym go sprzedał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: nie chciałbym jej obrażać bo dlaczego? Jest dorosła, sama wybiera. Ale często są to dziewczyny z jakichś wiosek rosyjskich. Gdy potem wrzuci jakieś zdjątko o korzeniach, a tam parterowa drewniana chatka kryta azbestem, to jest szok. To jest życie zero–jedynkowe. Jesteś albo cię nie ma. Zupełnie. Bo wstyd przynieść sobie w reklamówce kapusty kiszonej z beczki na targu. Ja bardzo lubię.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: ten paragon z Tesco jest już chyba nie do odnalezienia, a staje się dla mnie coraz cenniejszy. W Decathlonie jest fajnie, że wisi to wszystko na profilu w internecie. No ale tego jeszcze wtedy w Tesco nie mieli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Keris nieapetyczne kobiety wywołują we mnie stres. Za duże ciśnienie na zwiazanie się (ciebie–uwiązanie, bo o ile PRL przynajmniej starała się wypchnać je do pracy nawet na poziomie wzroców kulturowych, tak teraz jest jedynie „mieć” i pokazywać że się ma a na pytanie skąd ...nerwy), de facto uwiązanie w celu bezpieczeństwa socjalnego. Które w rzeczywistości najczęściej okazuje się iluzją. Dlatego jak widzę jakąś która mnie nie pociąga, to uciekam nie zamieniając nawet
  • Odpowiedz