Wpis z mikrobloga

Bo z tego co wyczytałem mam zalozyć osobne konto zwykle a oni będą mi tam przelewać pieniądze i zlecać zakupy. Konto nie jest kredytowe więc nie mogę go zadłuzyć.


@mpetrumnigrum: A czemu firma nie może tego zrobić (tego konta założyć), co?
Co?!
Przypadkiem nie dlatego, że musieliby podać kogokolwiek innego niż FRAJERA, KTÓRY NA WŁASNE DANE ZAŁOŻY TAKIE KONTO?!

Serio nie wpadniesz na pomysł, co można zrobić z otwartym na debila
tellet - >Bo z tego co wyczytałem mam zalozyć osobne konto zwykle a oni będą mi tam p...

źródło: thinkmarkthumbnail

Pobierz
@mpetrumnigrum: Bo ja rozumiem- masz jakieś spore JDG czy tam jakąś spółkę zoo czy tam jeszcze jesteś ekspertem i jakąś komandytową albo akcyjną. Albo tworzysz jakieś konsorcjum czy inne wywalone w kosmos kombinacje i musisz mieć rachunek bankowy do tego przedsięwzięcia.

Tylko to już robisz jak w takiej firmie pracujesz i też nie na Janusz Nosacz zam. psiedupy 20/c, tylko na tą firmę, którą reprezentujesz!

Ale to jest kurna ogłoszenie o
@michalson1111: zgodz się, tylko szybko załóż konto na innego słupa. Wszystkie nielegalne środki wypłacisz na btc, puścisz przez "mixer", tak żeby nie można było dojść na jakim adresie się znajdują, a potem tylko wypłata na legitne konto. I tak scamerzy tracą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż pewnie po założeniu konta chcieliby do niego dane
@mpetrumnigrum: jest jeszcze inny rodzaj scamu. Wiele banków miało i ma promocje polegające na tym, że dostajesz kasę jak ktoś założy u nich konto z twojego polecenia. Chodziło właśnie o zakładanie kont z linka. Wtedy dostawałeś np. 50 zł za takie konto. Teraz juz raczej są trudniejsze zasady bo ludzie tak oszukiwali, i np. musi być jakiś ruch na tych nowych kontach. Więc raczej szukają słupa.
Bo z tego co wyczytałem mam zalozyć osobne konto zwykle a oni będą mi tam przelewać pieniądze i zlecać zakupy.


@mpetrumnigrum: A teraz sam sobie na spokojnie odpowiedz czemu to nie jest robione przez konto firmowe? Nie chcą mieszać budżetów/ kasy czy cokolwiek? To od tego są konta pomocnicze. Ale do ciężkiej cholery nigdy nie zakładane na pracownika.
Jeszcze brakuje do kompletu na "spotkaniu" dowiedzieć się, że musisz im podać dane