Wpis z mikrobloga

#titanquest Stwierdzam, że build Sen+Duch pod vita dmg to jeszcze fajniejszy mag niż Sen+Burza. Pod koniec pierwszego aktu zorientowałem się, że nie rozdałem jeszcze ani jednego punktu cech, więc postanowiłem polecieć jak najdalej się da bez rozdawania (i bez zgonów, oczywiście)... no i właśnie położyłem tak Tyfona xD
Sen → 40 lvl, wszystko w Psioniczny Dotyk + Psioniczny Promień, po punkcie w Trans Empatii i drzewko Świadomego Snu, plus Fala Wypaczenia żeby czasem mieć coś AoE
Duch → 24 lvl i po punkciku w obie aury, Wyssanie Życia i dla frajdy Krąg Mocy
Wychodzi +1880 zdrowia i 142 inteligencji, w sam raz żeby unieść kostury z drugiego aktu (koniecznie z prefiksem "Posępny" dla vita dmg), do tego naszyjnik z "Potworny" (+90% vita dmg). Do tego artefakt Dreszcz Duszy, który dzięki płaskiemu bonusowi podwaja zadawane obrażenia. Wszystko co podatne na witalność (czyli wszystko poza nieumarłym - a na tych mamy aurę - i konstruktom) znika w mgnieniu oka, a dzięki 19% konwersji obrażeń w zdrowie postać zbiera więcej mikstur niż pije.
Miód postać, ale koniec dokazywania: ładuję int i dex, ubieram porządny gear, jakiś unikatowy kostur z base vita dmg, fire na switchu, ładuję Wstrętny Wysięk w pierścienie/amulet i lecimy mielić. A na epiku wyrolluję jakiś lepszy artefakt z "x% wolniejsze ataki" (niedoceniony mod, to jest jak chodzenie z permanentną kapliczką odmrożeń) i już w ogóle będzie nie do ruszenia.
salad_fingers - #titanquest Stwierdzam, że build Sen+Duch pod vita dmg to jeszcze faj...

źródło: 20230807222334_1

Pobierz
  • Odpowiedz