Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak głupim trzeba być, żeby mając 40 lat, żonę i dziecko pojechać prawie 200km w jedną stronę bić się o flagi. To jest tak ryzykowne, a już zwłaszcza jak atakuje się krakowski klub. Okaleczenie ciała to jest minimum z czym trzeba się liczyć, może nawet kalectwo lub, jak w tym przypadku, śmierć. I w imię czego? Zagrania komuś na nosie? Chwaleniu się tym w internecie i na stadionie?
Na pewno
@bomba4: 1. #!$%@?ł go kibic Wisły/Unii maczetą, a nie sam strzelił do siebie rakietnicą. Wersja psów chvja się ma do rzeczywistości.
2. Nie chcecie to nie wpłacajcie. Na typiarę z Łodzi ludzie wpłacili dziesiątki tysięcy, to czemu dla Was to problem że ludzie ze środowiska kibicowskiego chcą wspomóc rodzinę zmarłego?
3. W tych starciach nie ucierpiał nikt postronny i nie miało to miejsca na meczu, skąd to oburzenie, że można jechać
@Make_Rhodesia_Great_Again:
1.wybacz mordo ale są zdjęcia tego gościa już podczas interwencji medycznej. Widzisz gdzieś u niego ślady po uderzeniu ostrym narzędziem? Bo ja widzę tylko wypalony ślad po rakiecie.I nie wiem co tam się ostatecznie stało ale jestem w stanie sobie wyobrazić że gość w ferworze pomylił race z rakieta i skończyło się tak jak się skończyło
2.tu pełna zgoda, nikt nikogo do wpłaty nie zmusza
3.obie strony się nie zgadzały,
@bomba4 nie masz pojecia o czym piszesz, chyba że jesteś z krakowa.
nawet jak jestes zapryszczonym przegrywem to co ci do tego, ze ktos zbiera pieniądze dla kogos.
@bomba4: Tak sobie kobiety dobierają partnerów... sam fakt bycia w relacji z pseudokibicem zamyka temat. Szkoda, że zdążyli się rozmnożyć, ale z drugiej strony nikt inny już nie wtopi bo nikt samotnej matki nie bedzie chciał.
Każdy zdechły kibol to plus dla społeczeństwa. Nie mylić z fanami piłki z rigczem, ale patologia, #!$%@? się siekierami maczetami, bicie na śmierć, rozboje, dewastacje, napady.. tacy ludzie nie powinni być w społeczeństwie
via Android
  • 63
@Make_Rhodesia_Great_Again
1. Zdjęcia ciała pokazują coś zupełnie coś innego. Brak ran ciętych/kłutych.
2. Rób ze swoją kasą co chcesz. Mamy wolność słowa i mogę komentować rzeczy jak mi się to podoba
3 .Oburzenie jest bo mieszkamy w cywilizowanym kraju i ustawki troglodytów nie powinny mieć miejsca. Bicie się 100 na 100 w miejscu publicznym to pokaz zezwierzęcenia. Są zawody, gdzie kibole rywalizują ze sobą w ringu. Jak chcą się bić, to niech