Wpis z mikrobloga

  • 1073
Ale pamiętajcie, to tamten pieszy jest winny xD


@Tumurochir: Bo był. Siłą lał im wódkę w gardła a potem kazał się zamienić miejscami za kółkiem, żeby ten najbardziej #!$%@? kierował. A na koniec się na nich zaczaił, wyskoczył na jezdnię i przestraszył kierowcę.

Tak było, nie zmyślam.
  • Odpowiedz
Bo był. Siłą lał im wódkę w gardła a potem kazał się zamienić miejscami za kółkiem, żeby ten najbardziej #!$%@? kierował. A na koniec się na nich zaczaił, wyskoczył na jezdnię i przestraszył kierowcę.


@Polinik: zapomniałeś, ze im kanape z tylu wymontowal! Bandyta!
  • Odpowiedz
@Tumurochir: piękna to musiała być jazda i wina pieszego, skoro po miesiącu od zdarzenia śledczy ustalili że z tyłu nie ma kanapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie winny pieszy, to jest oczywiste.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane:

Śledczy dokonali też szczegółowych oględzin samochodu. Okazało się, że w środku były tylko dwa fotele z przodu; nie było tylnej kanapy. Pasażerowie z tyłu siedzieli na tzw. pace. Mimo to mieli zapięte pasy
  • Odpowiedz
@marcaj no wiem, glupi nie jestem. ale klatke to myslalem ze wycial po to zeby ktos z tylu mogl siedziec. aż takiego poziomu debilizmu nie zakladam nawet w tak jaskrawym przykladzie, zeby klatke dla wagi wycinac...
  • Odpowiedz