Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
@szatkownica: ale to piszą wykopki. Te same wykopki co najpierw piszą że najlepsze lata dla mężczyzn to 30-40 lvl bo wtedy są najprzystojniejsi i mają kasę. A równocześnie z drugiej non stop czyta się tutaj o tym że za rok będzie magik bo 30 lvl mija a nawet Karyna z żabki bez zębów ich nie chce ba nawet nie chce na nich spojrzeć.


@szynszyla2018: no ale chyba sama przyznasz ze
Dlaczego nie możemy dojść do zgody i być po środku? Szanować się nawzajem?


@szatkownica: żyjemy w epoce przyciągania uwagi, jak najodważniejszymi treściami.
Trendu nie da się odwrócić, bo nikt nie chce pić letniej wody kiedy ma dostęp do kokainy.
Zrób sobie minimum dwutygodniowy detoks od internetu (hard mode - rownież od muzyki i książek, dante must die mode - od wszystkich czasojadów sprawiających ci przyjemność poza spacerami).

O istnieniu tinderowych desperatów
@szatkownica:

Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo


Cooo xD chyba muszę częściej czytać wykop bo aż mnie to zaciekawiło
@szatkownica: 4 i pół roku na wypoku i dalej nie wiesz jak tutaj jest? Tutaj się nie jedzie po kobietach po 30, tutaj się jedzie po wszystkich, po starych babach, po kobietach po 30, po młodych kobietach, po facetach, po gejach, po heterosach, po białych, po czarnych.

Na wykopie nie ma żadnej dyskryminacji, jedzie się równo po wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa


@szatkownica: Trzydziestka nie jest nawet blisko peaku kobiecości.

A jeśli to suche stwierdzenie cię nie przekonuje, to zastanów się, czy chciałabyś przykładowo powierzyć swoje pieniądze inwestorom z Wykopu. Czy chciałabyś, żeby przeciętny wykopowy ekspert miał wpływ na twoje życie w jakiejkolwiek dziedzinie. Jeśli odpowiedź jest negatywna, to nie ma powodu, by przejmować się zdaniem wykopków w
@szatkownica: ale czego opierasz się na randomowych opiniach. Poznaj kogoś porozmawiaj zobacz jaki jest.

Poza tym sama wiesz jaka jesteś osobą. Czemu negujesz to na podstawie opini kogoś kto Cie nie zna.
@szatkownica:
ja mam podobnie, po wprowadzeniu wykopka 2.0 przez ok. 6mc nie wchodziłem,
ostatnio znowu częściej tu wchodzę, ale sam nie wiem po co XD chyba po prostu z nudów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
a branie czegokolwiek do siebie od randomowych osób, które cię nie znają ani nic o Tobie nie wiedzą jest słabe, więc
czoło do góry i zacznij wkurzać przegrywów - najlepsza rozrywka dla kobiet
@szatkownica: Kolejna, która najlepsze lata życia grzmociła się z Chadami, a gdy zegar biologiczny dobija końca, myśli o ustatkowaniu się. Wykop to jedyne miejsce, gdzie faceci na których byś nawet nie splunęła w młodości mają okazję wyżalić się, co ich boli. Dla kobiet blackpill to taki szok, że tak jak Ty chcą go blokować byle tylko nie dopuścić prawdy do siebie, nie przejmuj się, po 30 to już w ogóle nie
że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo.


@szatkownica: Hehe, jak miło się czyta takie posty. Pewnie piszą ci całą prawdę. Dobrze ci tak. Pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)