Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
@szatkownica: ogranicz wypok, w normalnym świecie nikt nie patrzy na nikogo jak na starego dziada, bo przekroczył 30.
Na wypoku masz specjalistów od związków, którzy nigdy nie byli w zwiąku i Chadów którzy są przegrywami.
Czytając takie farmazony można naprawdę zatruć sobie umysł i wpaść w depresję.
do mnie tez na innym portalu ktos napisal, ze sie marnuje bez chlopa xD
chlopa juz mam, na szczęście jest normalny
nie przejmuj się typkami co tak piszą, Twoja wartość nie zależy od tego czy ktoś Cię właśnie benkiem młuci, olej mirasow karyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szatkownica: różowa ma podobne zdanie o wypoku, ja konto od 11 a lurkuję już dobrych 15 lat, różowa konto od 7 jak jej go pokazałem i o tyle o ile jeszcze kilka lat temu wchodziła codziennie na mirko tak teraz mirko to ściek pełny zacietrzewionych idiotów smyrających się wzajemnie pałkami o to kto jest większym przegrywam życiowym i teraz różowa wchodzi raz w miesiącu może.
@szatkownica: oho p0lka się wyszalała to teraz musi zrobić wielkie ogłoszenie że w końcu jest gotowa na stabilizację a oczywiście spermiarze w komentarzach się radują i cieszą bo może to któremuś z nich się uda zostać beciakiem
Generalnie w takim momencie to powinnaś sobie kota co najwyżej kupić a nie wchodzić w żaden związek bo tylko będziesz s**ą co niszczy chłopaków
A co do bycia odpadem rynkowym to sama prawda kto
@szatkownica: Gdybyś czytała uważnie, to byś wiedziała, że zawsze znajdzie się spermiarz, który będzie cię czcił.
Ogólnie to trafia do ciebie tylko część ludzi, inna część pisze (zgodnie z prawdą), że ściana to mit i nadal 30 letnia kobieta ma większe powodzenie, niż 90% mężczyzn w swoim peaku.
Poza tym jest różnica między p0lką, a Polką. To drugie to narodowość, a to pierwsze to prześmiewcze określenie na stereotypową karynę i julkę.
@szatkownica: Tutaj siedzi określony, specyficzny sort (czy tam margines) facetów i czytasz echo chamber ich #!$%@?.

po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła


@szatkownica: Te opinie pisane są przez gości, którzy nie mają żadnego powodzenia, żadnego wyboru i te smuty są ich jedyną nagrodą pocieszenia.

Odstawić wykop i żyć swoim