Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
@szatkownica: za bardzo bierzesz do siebie wojny męsko kobiece bo widzę, że gryzie Cie ten temat. Miej swoje zdanie na te tematy, ale szczerze nie warto walczyć z tymi ludźmi bo i tak nie przekonasz co najwyżej się #!$%@?, a po co.
Takim tokiem myślenia jak tutaj jest często przedstawiany to 99 % kobiet to zło, a dziwnym trafem przez 27 lat spotykałem dużo fajnych kobiet do pogadnia, imprezownia itp.
Czujesz
@szatkownica: Nie przejmować się i mieć świadomość, że większość tych wysrywów piszą albo dzieci, albo faceci zatrudnieni w kołchozach w systemie 4-brygadowym, którzy przez niską higienę pracy, słabej jakości żarcie i piwo pite na pocieszenie starzeją się dwa razy szybciej niż Ty.
Dlaczego nie możemy dojść do zgody i być po środku? Szanować się nawzajem?


@szatkownica: bo kobieta i mężczyzna w pewnych kwestiach się od siebie różnią, a związek to tak na prawdę sztuka pogodzenia dwóch skonfliktowanych pierwotnych interesów. mimo wszystko też uważam ze coraz mocniej podburza się jednych przeciw drugim, zamiast promować postawę zrozumienia drugiej strony.
Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?


@szatkownica: Jak Cię to denerwuje to tego nie czytaj, bo szkoda nerwów. Chociaż gdzieś tam podskórnie zapewne czujesz, że w morzu toksycznych odpadów wyprodukowanych przez smutnych ludzi jest szczypta prawdy.

Zgadzam się, że tych wpisów negatywnie zapatrujących się na kobiety w ostatnich latach bardzo dużo przybyło ale czy to się wzięło z niczego?
czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, n[...] Poradzicie coś?


@szatkownica: tak. Pamiętać o tym, że statystyczna większość wykopu to pryszczersi, dla których doświadczenie w kontaktach z kobietami sprowadza się do znajomości xhamstera na poziomie eksperckim i złych wspomnień na temat tej Dżesiki z klasy, co nawet spojrzeć nie chciała. Są akurat w takim wieku, by widzieć świat