Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
  • Odpowiedz
@szatkownica: poza tym gdybyś nie czuła ze chociaż cześć z tego co się tu pisze jest prawdą, to w ogóle by cie to nie ruszało. teraz z jednej strony obwiniasz innych za to co myślą, ale z drugiej strony, gdzieś z tyłu głowy, masz tą myśl ze mogą mieć niestety w pewnych sprawach rację.
  • Odpowiedz
@szatkownica: nie jest aż tak zle. Ale atmosfera tutaj jest zawiesista. Winą za swoje porażki większość tutaj obarcza innych. Odstawienie serwisu tylko Ci pomoże no cyca że chcesz tutaj kogoś znaleźć ????
  • Odpowiedz
@szatkownica: idź na hejto, przynajmniej czasem coś ciekawego przeczytasz

Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda?


Odstawić, zdecydowanie ostawić i przewietrzyć głowę. Z czasem zaczniesz tu wchodzić sporadycznie,z dużo większym dystansem do tych wszystkich wysryów, ale i tak szybko się przekonasz że to zły pomysł i znowu kilka dni nie będziesz wchodzić xD Wiem bo sam tak mam
  • Odpowiedz
wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?


@szatkownica: i taka rzecz spotyka cię tylko na wykop

Każdy mężczyzna zaś z dokładnie tym samym, spotyka się dosłownie wszędzie w Internecie. Mało tego, wśród kobiet istnieje wręcz moda na nienawiść do mężczyzn. Kobiety które "radzą" jak nas wykorzystywać i manipulować mają status celebrytek.

Wejdź na byle fb, WP czy gdziekolwiek indziej. Wszedzie pełno artykułów jacy to mężczyźni są do niczego.

Tak więc,
  • Odpowiedz
  • 32
@Ulfric_Stormcloak: Brakuje w tych zasach jakiejś harmonii, non stop widzę tylko #!$%@? skrajności. Lewica-prawica, nawiedzone feministki-mescy szowiniści, biało-czarno. Dlaczego nie możemy dojść do zgody i być po środku? Szanować się nawzajem? Hejt w jedną stronę tworzy hejt w drugą i tak się tworzy chaos i niezgoda... Kurde kiedyś jakoś az tak się tego nie zauważało
  • Odpowiedz
Brakuje w tych zasach jakiejś harmonii,


@szatkownica: masz czarną listę

Ja np. zgłaszam i blokuje zawszę wszystko co jest nienawistnego wobec mężczyzny na FB.

Niestety jest jakieś przyzwolenie społeczne na to, bo takie treści cały czas się pokazują.
  • Odpowiedz
@szatkownica: Wyjścia masz dwa. Skończ z wykopem całkiem, albo blokuj każdą osobę, która wrzuca treści jakie Ci nie pasują. To takie proste :) Jak się to wszystko odfiltruje to i wykop może stać się przyjaznym miejscem :) Po co się męczyć, denerwować etc?
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: @szatkownica dokładnie, to działa w dwie strony, na nasz się szczuje w większości internetu + jest od #!$%@? treści feministycznych, o patriarchacie, rzekomym męskim przywileju. Liberalne media piorą wam mózg, że można nas zdradzać i to jest ok, odkrywanie siebie.
To naturalne, że skrajne postawy po jednej stronie. powodują skrajne postawy po drugiej stronie, coraz większy syndrom oblężonej twierdzy, ludzie się izolują w swoich grupach tożsamościowych. To polaryzacja.
Wykop jest
  • Odpowiedz
  • 0
@szatkownica

Poradzicie coś?


jak już tutaj zaglądasz to śledź tylko wybrane tagi które Cię interesują i broń Cię Boże przeglądać najnowsze wpisy na mikro bo to największy ściek. Dodatkowo przywyknij do tego, że tutaj przeważnie Twoja płeć niestety jest postrzegana jako kawałek mięsa z rozkładanymi nogami ¯_(ツ)_/¯. Tak poza tym to najważniejsza zasada: nie bierz sobie nic do serca co tu znajdziesz i przeczytasz :)
  • Odpowiedz