Wpis z mikrobloga

@Nesty: wiesz, że już sprzedaż nie działa? kod musi się zgadzać z numerem telefonu który podasz w inspirtaion store. no chyba, że masz na myśli voucher na urządzenie
wiesz, że już sprzedaż nie działa? kod musi się zgadzać z numerem telefonu który podasz w inspirtaion store. no chyba, że masz na myśli voucher na urządzenie


@bb-8: mówisz o kodach na paczki, że musi się zgadzać z powiązanym numerem telefonu do konta na którym został wygenerowany?
@bb-8: Tylko że na alterzone nie ma wymogu podawania numeru telefonu, a w punktach smoking/inspiration pytają dodatkowo gdyby ktoś zbierał punkty ( które notabene gucio dają z profitów ), ale nawet dziś przy wymianie kodów nie było to wymagane. Stąd moje zaciekawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba bardziej jest to konieczne przy kodzie na urządzenie, bo jest wysyłany na numer telefonu - chyba że się wymieni za
@SeriousDude: a widzisz, mi jak ostatnio nie wchodził kod to pani pytała czy dobry numer telefonu podałem a okazało się, że pani pomyliła jedną literę w kodzie :D