Wpis z mikrobloga

@lord-nihilus: i to jest właśnie piękny przykład projekcji wykopków o którym trąbie w postach.

Wykopki taką patuskę max 5/10 spłycają tylko do wyglądu i wrzucają inne kobiety 5/10, zdrowe psychicznie, ułożone z normalnego domu gdzie miała normalną relacje z rodzicami, nie miała traum, toksyczności itd - taką również spłycają do bycia 5/10

Wrzucają obie kobiety do tego samego worka i potem zauważą, że ta patuska 5/10 z filmiku będzie kleiła się
  • Odpowiedz
@77023: a ja tam jestem happy, wyglądam jak ten typek, a mam 33 w tym roku. Młody Ibisz here.
Gdzieś mam, co tam jakaś polka sobie pomyśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lord-nihilus Co wy nie znacie zasady 3 lasek? Zawsze jak różowa pyta ile miałeś kobiet to mówisz trzy. Wtedy nie wychodzisz na #!$%@? nawet jak nim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie działało praktycznie do trzydziestki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackWolf666: @Eteres @BlackWolf666 @Emble @bylem_zielonko Chciała być fajna jak Pasut, ale nie jest. Większa połowa tych szonów to ma morde jak naleśnik, są mocne przeciętne nadrabiają może drogimi modnymi ciuchami i tyle. Bombardowane atencją na tinderze mają już przestawione zwoje i mniemanie o swojej cudowności. Zrobia taka kilka gał na pierwszym party i myśli że jest rozchwytywana przez każdego. Ehh nie mam na to siły już. Te filmy to doskonały dowód
  • Odpowiedz