Wpis z mikrobloga

Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxdel #!$%@? caly czas ze nie da rady zrobić fame na narodowym, bo nie da się tego wynająć, bo terminy, to tamto XD Friz tez kiedyś mówił ze się nie da

swoją droga ciekawe ile biletów rzeczywiście się sprzeda, jeśli zapełnia cały narodowy to będzie w #!$%@? imponujące, fajnie, ze wymyślił coś nowego i nie abusuje ciagle tych losowań. O ile zakład ze po nim trafi się znowu ktoś kto będzie chciał robić eventy na innych halach, stadionach? XD
#friz #budda #buddatv #famemma #boxdel
Pobierz Oskaros - Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxd...
źródło: IMG_5323
  • 68
@DonCNC to co fame płaci to inna sprawa. Ale on może akurat chcieć za to tyle hajsu. Może cię to zaskoczy ale na bank zarobił zajebiste siano na tych loteriach więc tego mu akurat nie brakuje.
A jednak taka walka to sporo czasu poświęconego na treningi, możliwość kontuzji plus dostania #!$%@?. Jeśli jest w stanie zarobić podobny hajs w pół roku to na #!$%@? się tam pchać?
@DonCNC jak w te dwa miesiące zarobisz więcej na innych biznesach to się to po prostu nie opłaca.
Lista forbsa to go może czekać ale jak zacznie zarabiać koło 100 milionów rocznie. Dycha to co najwyżej jakiś regionalny dziennik o tobie wspomni.
@DonCNC chłopie miesięcznie pewnie zarabiam więcej od ciebie. Zresztą nie mów mi o finansach jak dla ciebie zarobienie 3 milionów w 3 miesiące jest niewykonalne xD
Widzę, że nie wiesz jakie kwoty trzeba zarabiać, żeby się w forbs znaleźć więc ci ładnie wytłumaczyłem.
@Oskaros: Juz tłumaczę.
1. Budda rozbija się autkami jak pewien pan z Clio w kolorze Pszczółki Mai.
2. Budda wspeira (i chyba sam robi) licytacje autek za kupony/ebooki, czym nie dość ze promuje hazard, to jeszcze szansa ze to wylosujesz...
No to dość shady;)
@HubertOlkowski: Gdzie on się rozbijał? Bo nigdy nie było o tym nigdzie żeby się chłop rozbił.

Nie no nie gadaj, że promuje hazard XD Przecież to legalna loteria taka sama jak robi radio ZET czy inne tego typu.