Wpis z mikrobloga

Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxdel #!$%@? caly czas ze nie da rady zrobić fame na narodowym, bo nie da się tego wynająć, bo terminy, to tamto XD Friz tez kiedyś mówił ze się nie da

swoją droga ciekawe ile biletów rzeczywiście się sprzeda, jeśli zapełnia cały narodowy to będzie w #!$%@? imponujące, fajnie, ze wymyślił coś nowego i nie abusuje ciagle tych losowań. O ile zakład ze po nim trafi się znowu ktoś kto będzie chciał robić eventy na innych halach, stadionach? XD
#friz #budda #buddatv #famemma #boxdel
Oskaros - Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxd...

źródło: IMG_5323

Pobierz
  • 68
  • 0
@MrBeast: to mnie akurat ciekawi, jeśli się mu uda wypełnić pełny stadion - sukces. Ale może być ciężko, nawet jak sprzeda 20k biletów to i tak zajebiscie
  • 0
@DonCNC: No skoro wszystko co poniżej 5mln jest dla niego niewystarczające to czemu miałby walczyć? Ty chyba tez jakby tobie szef dał w pracy wypłatę 1500 a chciałbyś Np 10k to byś powiedział ze do roboty nie przyjdziesz XD
  • 0
@DonCNC: to ty napisales ze powiedział ze nie zawalczy za mniej niż 5 mln, ja napisałem ze skoro tak to najwyraźniej nie jest to dla niego satysfakcjonujaca kwota i ma do tego prawi