Wpis z mikrobloga

Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxdel #!$%@? caly czas ze nie da rady zrobić fame na narodowym, bo nie da się tego wynająć, bo terminy, to tamto XD Friz tez kiedyś mówił ze się nie da

swoją droga ciekawe ile biletów rzeczywiście się sprzeda, jeśli zapełnia cały narodowy to będzie w #!$%@? imponujące, fajnie, ze wymyślił coś nowego i nie abusuje ciagle tych losowań. O ile zakład ze po nim trafi się znowu ktoś kto będzie chciał robić eventy na innych halach, stadionach? XD
#friz #budda #buddatv #famemma #boxdel
Oskaros - Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxd...

źródło: IMG_5323

Pobierz
  • 68
@ziko100: Tymczasem Friz i jego flex na Mercedesy, rozdawanie napiwków po 10k czy kurtki po 3k. Ale mniejsza chłop się ogarnął, nie kupuje już takich rzeczy drogich to #!$%@? przyjdzie kolejna osoba taka jak Ty i powie, na siłę udaje teraz, że nie potrzebuje rzeczy a stać go na 1000 takich. Wam #!$%@? się nie dogodzić

PS. Co Cię to #!$%@? interesuje skąd ma siano na fury i że się tym
@4mmc-enjoyer:A niech i kradnie, #!$%@? mnie to XD Mnie nie okrada, jak PiS nas okrada od paru lat to i tak przygłupy pójdą głosować na nich.

@DonCNC: Dla Ciebie każdy kto ma swoje zdanie, odmienne od Twojego jest kogoś fanem XD Typowy wykopek :D
@Oskaros: Nie mam pojęcia, nigdy nie szperałem ani nie zagłębiałem się w to, ale jeśli dla FAME się to nie kalkulowało to musi być konkretniejsza kwota. Zazwyczaj jest tak, że sponsorzy takich gal (ich pieniądze pokrywają wynajem hali itp.) więc tutaj musiało być grubo więcej skoro się tego nie doczekaliśmy. Tutaj masz fragment pierwszego wyniku z Google... ale to nadal mówimy o jakieś loży, #!$%@? wie co to jest ;p

Ile
@Oskaros: tez mi się wydaje na sile #!$%@?, ale jak na moje to ból dupy trochę panuje. A skąd, a za co, hur dur lambo se kupił, ciekawe za co! A #!$%@? was to boli ( ͡º ͜ʖ͡º) wydaje się mega w porządku typem jak na ten ich #!$%@? świat ;)
@Oskaros: może chodzi o to że we Wrześniu liga z polskimi korzeniami (właścicielami) Drift Masters organizuje zawory driftowe na narodowym i on to bedzie jakos "reklamowal" bo bilety słabo ida? (na ten moment 20k)