Wpis z mikrobloga

Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxdel #!$%@? caly czas ze nie da rady zrobić fame na narodowym, bo nie da się tego wynająć, bo terminy, to tamto XD Friz tez kiedyś mówił ze się nie da

swoją droga ciekawe ile biletów rzeczywiście się sprzeda, jeśli zapełnia cały narodowy to będzie w #!$%@? imponujące, fajnie, ze wymyślił coś nowego i nie abusuje ciagle tych losowań. O ile zakład ze po nim trafi się znowu ktoś kto będzie chciał robić eventy na innych halach, stadionach? XD
#friz #budda #buddatv #famemma #boxdel
Pobierz Oskaros - Budda robi imprezę na narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomniało jak boxd...
źródło: IMG_5323
  • 68
@Oskaros: Może nie dowód ale coś co powinno dać do myślenia. Chłop na JDG jest czynnym podatnikiem VAT od marca 2023. Limit zwolnienia do VAT wynosi 200k. A gadal o milionach zarobionych dużo dużo wcześniej. Wnioski proszę wyciągnąć samemu
Pobierz alsten94 - @Oskaros: Może nie dowód ale coś co powinno dać do myślenia. Chłop na JDG ...
źródło: IMG_4913
@alsten94: przecież wszystkie możliwe jego firmy były na jego narzeczona czy tam dziewczynę, więc dlatego. Powinno dać do myślenia. XD Myślisz że lambo kupił za ładny uśmiech? Milion też rozdał z drukowanej kasy? I przez 4 lata działania na yt nie przebił progu 200k? Po prostu wszystko miał na tą swoją dziewczynę
@Oskaros: no właśnie o to chodzi, że On to gówno ma. Wszystko jest na dziewczynę, co budzi trochę wątpliwości czemu nie bierze odpowiedzialności na siebie. To, że wszystko jest obwarowane jakimiś umowami nie stanowi wytłumaczenia.
@alsten94: bardzo dużo przedsiębiorców ma firmy na swoje żony, nie wiem z czego to wynika, ale pracowałem w dużej firmie IT, ,,właściciel” ma jedną z większych kolekcji samochodów w Polsce, sf90 stradale, huracan sto, rolls royce, cały czas czymś fajnym przyjeżdżał, premię się sypały regularnie - jak sprawdziłem krs, wszystko na żonę. I jakbyś się zagłębił w duże firmy, które zajebiscie prosperują to w wielu przypadkach kobiety są właścicielami spółek mimo