Wpis z mikrobloga

@smutnylizak: weź, rozbij skarbonke, poszukaj jakiejś młodej z ogłoszenia (stare wredne), przyznaj się, że to twój pierwszy raz a nie zgrywaj maczo i wskocz jak wskakujesz do zimnego basenu;). Jak będzie kiepsko to trudno (czasem stres zżera) ale przynajmniej coś zrobisz, zamiast w kółko o tym myśleć. Jak nie wyjdzie, po prostu "bo to zła kobieta była" i tyle.
@wojtek-m: Dałem plusa, bo masz swoje doświadczenia i z Twojego punktu widzenia masz rację.

Za usuwanie komentarzy podziękuj władzom portalu. Kiedyś można było usunąć komentarz na przykład dzień po, kiedy dyskusja była skończona. Teraz jest tylko 15 minut na to...
@Ca_millo: Dzięki za niezasłużone uznanie, bo dawno bywałem, jeszcze za czasów roksy, tylko jakieś szmaty mnie przyłapały i rozpowiedziały (kawalerem jestem i gówno ich to obchodziło, po prostu wredne,jakieś nawiedzone) , więc nie bardzo wiem jak teraz, ale korzystajcie z pań z innego miasta, bo bywają jakieś nawiedzone babska z "misją".
@smutnylizak idź na rekord, z roku na rok bedziesz miał szanse byc najstarszym przegrywem, az w końcu zrobią z Tobą wywiad w jakimś tefaupe i poczujesz przypływ dopaminy, po którym ogłosisz sie konsekrowanym prawiczkiem.
A tak serio to nic na sile, nie unikaj kontaktów, szukaj okazji do bycia z ludźmi i miej pasje i zainteresowania.
@Kangur100: Oczywiście nic na siłę, ale jak ma siedzieć w kontku i powtarzać tą swoją mantrę i w końcu zrobić coś głupiego to lepiej niech się zaprze, zadzwoni i spyta czy by go roksa nie rozprawiczyła i czy miała by cierpliwość, jakby mu ze stresu nie stanął i ewentualnie by zaproponował, że więcej zapłaci. Takie panie bywają czasem milsze od koleżanek, które by biedakowi posłali jeszcze jakąś 50 letnią "wolontariuszkę", albo
@smutnylizak: Tak jak mówię, szczerość wobec Pani, takie potrafią być bardziej empatyczne niż tona jakiś zapatrzonych w siebie romantyczek #!$%@?ących trzy po trzy a puszczających się z pół piwa. Jedyny plus staszych Pań to że mogą ci "zassać" bez gumy i szybko doprowadzić krew a młode raczej w gumie i na pierwszy raz może być kłopot z postawienie "flagi na maszt";) Ale nic na siłę oczywiście.