Wpis z mikrobloga

mocne słowa jak na antyukraińską zielonkę


@rimyi: A to są mocne oskarżenia, które powinieneś poprzeć jakimiś dowodami. Pokaż jakiś mój antyukraiński komentarz albo zamknij się i przestań kogoś oskarżać. To że mam problem do ukraińskiego trolla nie oznacza, że jestem antyukraiński. Nie podoba mi się robienie z wykopu ukraińskiej tuby propagandowej.
Wiadomo. A Banderę na głównej to każdy użytkownik wykopu wybiela identycznie jak Ty.


@Szinako: Nie potrafisz merytorycznie argumentować co napisałem źle, co było manipulacją, a co kłamstwem, więc dopuszczasz się ad personam jak rasowy porucznik FSB. Żałosne to jest jak się wijesz, bo ktoś miał czelność zakwestionować fragment wymyślony przez rosyjskiego historyka denialiste zbrodni wojennych sowietów.
Czyli idąc tym tokiem rozumowania, to ty teraz wybielasz i bronisz morderców z armii czerwonej,
@progresywneprzeladowanie: czy ostatnio jakoś więcej? Nie zauważyłem szczerze, na wykopie cyklicznie jest raz więcej, raz mniej postów o tym. Sama nienawiść ma kilka powodów.
1. Ksenofobia, smutni ludzie dowartościowują się cisnąć Ukraińców
2. Trwa kryzys, a w kryzysach zawsze zwala się winę na imigrantów i najbiedniejszych.
3. Trolle
4. Ludzie co mają w rodzinie kogoś kto przeżył Wołyń.
@Szinako: Przy okazji ciekawe wychodzą historię. Kojarzysz głośne ostatnio pobicie Polaka(z konfederacji) na rynku przez Ukraińca?
Okazało się ze sytuacja była odwrotna. I obrażał drugiego i bił najpierw Polak.
Dlatego wszystko zniknęło z internetu już.
I dalej uważasz że to tych wszystkich wrzutów szczujących na Ukrainę na wykopie nie można podchodzić sceptycznie?
Pobierz maszfajnedonice - @Szinako: Przy okazji ciekawe wychodzą historię. Kojarzysz głośne o...
źródło: rewwwwwwwqqqq
Nie wiem o co sie zesrales, dobrze gość napisał, że jesteś zwykłym trollem ukraińskim, który pojawił się na początku konfliktu. Dzień w dzień wybielasz Ukrainę i próbujesz udawać, że tak nie jest xD Weź se hobby znajdź albo załóż rodzinę czy coś


@Bar_tec: Tygodniowa zielonka XD.
Ty chyba jesteś zwykłym kacapskim trollem, który co chwilę jest banowany za poważne naruszenia, bo nie nadaje się do społeczeństwa. Weź przestań co chwilę zakładać