Wpis z mikrobloga

@juzwos Nie chce wam psuć zabawy, ale środki na dofinansowanie z UE ZAWSZE były w ten sposób ograniczone.
Jesli jesteś mężczyzną powyżej 30 roku życia bez żadnych niepełnosprawności to możesz uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności z FUNDUSZU PRACY.
Wiem, bo mój kolega w wieku 29 lat dostał z UE i obklejal jak debil wszystko naklejkami "Sfinansowano przy pomocy UE", a ja w wieku 32 dostałem z Funduszu Pracy i nic nie musiałem
@Majsterzyna: Dokłądnie tak, ja tak samo dostałem dofinansowanie z funduszu pracy w wieku 31 lat i też nie mam żadnej nalepki. Natomiast moja mama zakładała działalność w oparciu o dotację UE i wszystko pooklejane :P. Można się bulwersować ale te warunki są wymogami UE, a nie danego PUPu.
@juzwos: agenda 2030 I masoński plan inżynierii społecznej gdzie kobieta nie zajmuje się rodzeniem dzieci ale pracą.
W Rosji gdzie nie ma wpływu masonerii rytu szkockiego dawnego i uznanego, coś takiego jest nie do pomyślenia.
@juzwos: A ja to samo miałem, wrzucałem tu kiedyś. Były punkty za bycie kobietą. Nie załapałem się, po czym okazało się że nie rozdali całej puli bo za mało zakwalifikowanych. Czyli pieniądze były ale woleli nikomu nie dać niż facetowi. Od tej pory jak słyszę jakieś teksty o równouprawnieniu to mnie skręca xD