Wpis z mikrobloga

@Hejtel: Z tego co mówił Miras to Ferrari szybko łapie i jest talentem, Tańcula raczej talentem nie jest. Moim zdaniem Ferrari będzie obalał i go przeleży. Coś jak w walce z Wiewiórem.
  • Odpowiedz
@Hejtel: Blonski trenowal caly czas. Polak trenowal caly czas. Ba, nawet Laszczyk trenowal cale zycie. No i co? Mirek ogarnie dobry plan, a Tancula jest drewnem. On nie potrafil znokautowac starego murana, to jak ma znokautowac Amadiego? Ale walka to walka wszystko sie moze stac. Wedlug mnie blonski na bombie tez byl duzo wiekszy i silniejszy od Tanculi a dostal gonga i polecial do krainy.
  • Odpowiedz
Nie róbcie sobie nadzieji, niestety Ferrarka w #!$%@?. Nie widzieliśmy zapasów tanculi ale ferrariego są po porostu słabe, stójka za to przepaść na korzyść tanculi
  • Odpowiedz
@Hejtel: Władca Haluksów wchodzi na walkę z wolnego biegu, ładuje wiatraki i zmiata Różową Landrynkę przy pierwszej prostej kraulem. O ile trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak na tym cage ich widziałem to Amadi troche mały się przy nim wydawał jak odpali pokazowe wiatraki
  • Odpowiedz
@RafDan: Co ty porównujesz? Łaszczyk to pięściarz i był znacznie lżejszy a Błoński mimo wszystko znacznie krótszy staż treningowy niż Ferrari. Tańcula trenuje prawie tyle samo co Ferrari, będzie w podobnej wadze a i zapasy nie są mu obce. Łatwa walka dla Tańculi.
  • Odpowiedz
@RafDan: Jedna wygrana Tańculi z Alanem jest więcej warta niż wszystkie wygrane ferrariego razem wzięte, ale dalej sobie wmawiajcie, że to wielki talent i zabijaka, który przegrywa w stójce z największym drewnem w fame xDD
  • Odpowiedz
@Bar_tec: Tak Arku, masz racje, Alan Kwieciński z rekordem 6:14 gdzie przegrywał np. z Bandurą który odszedł od kompa i schudł z 20 kg do walki, albo z pająkiem który poddał go w parterze gdzie na ostatniej gali typ go na strzała poskładał, to na pewno wielki wyczyn xD

Arek, Ty nie potrafiłeś znokautować 50 letniego dziada w klatce 3x3 metry o czym Ty bredzisz xD
  • Odpowiedz
@RafDan: Przecież z Bandurą było w boksie a do tego był on znacznie cięższy i ćwiczył wcześniej boks. Pająk bił się w K1 z typem 20 cm wyższym, który miał ze 100 walk amatorskich i jest fizycznie niezniszczalny. Ty sprawdzasz w ogóle o czym piszesz zanim się wypowiesz? Alan takiego ferrariego by pozabijał. Wystarczy zobaczyć co zrobił z wiewiórem, który w k1 twojego idola rozpykał jak dziecko.
  • Odpowiedz
@Bar_tec: Cieszy mnie Arek, że na wszystko masz wytłumaczenie. Zawodowy sportowiec, dostaje w boksie na łeb od gościa który grał w rugby i siedzi przed PC, to pokazuje jaki poziom sportowy reprezentuje Twój przykład reprezentatywny czyli Alan. Pająk bił się w MMA z Alanem i go pokonał duszeniem, proponuje Ci użyć karty "Alan to zawodnik K1" (no bo przecież dopiero co powiedziałeś że z bandura było w boksie). Tylko co to
  • Odpowiedz
@RafDan: Oj Ferrari myślałem, że jesteś klaunem ale myliłem się. Jesteś całym cyrkiem. Tańcula w walce z Alanem miał swoją drugą walkę, a Alan miał takich co najmniej kilka (w mma). Przeczysz sobie w co drugim zdaniu i nie wiesz nic o sportach walk. Ale spoko, przecież wygrałeś z matim haribo oraz 70 kilowym hejterem, więc jesteś wielkim talentem i zabijaką ulicznym łamiącym czaszki.
  • Odpowiedz