Wpis z mikrobloga

#przegryw niestety, to życie już jest przegrane, nic w tym wszystkim się nie zmieni. Chciałbym zacząć od nowa ale się nie da ehh. Jakbym wiedział że to wszystko tak się potoczy to nie pakowalbym się w żadne używki, byłbym bardziej dynamiczny i poszedłbym na studia z #programowanie i teraz bym pracował jako #programista15k mając już dzieci, żone, dom i perspektywę na lepsze jutro. A tak huop nic nie umie i nic mu się nie należy. A przepraszam, należy mi się ch#j w d#pe od państwa żebym z mojej nędznej wypłaty opłacał dzieci normictwa ehh
  • 15
@Mazurroo: ja też jestem w c#uj brzydki ale widzę po ludziach co kiedyś poznałem że to nie jest najważniejsza rzecz w życiu, i tak później kogoś poznawali. Tylko to trzeba było zrobić do 25-27 roku życia max. Później faktycznie każdy chłop jak nikogo nie znalazł do tego wieku to zostaje już sam na zawsze.
Tylko to trzeba było zrobić do 25-27 roku życia max. Później faktycznie każdy chłop jak nikogo nie znalazł do tego wieku to zostaje już sam na zawsze.


@DFWAFDS: Sąsiad chyba koło 40 kogoś poznał, mają dziecko, żyją sobie. Jaki problem? A piękny nie jest i się jąka że nie idzie go zrozumieć.
studia myślisz że by ci pozwoliły na umiejętność programowania, jeśli sam się tego nie nauczyłeś? xD


@look997: nauczyłem się grać na akordeonie bez nut, i co teraz mam się czuć muzykiem xd? Inny akordeonista mi pokazuje nuty a ja c#uja rozumiem.
Sąsiad chyba koło 40 kogoś poznał, mają dziecko, żyją sobie. Jaki problem?


@look997: Niby żaden, ale mając 40 lat najlepsze lata masz już za sobą. Młode dupy cię nie chcą, a w stare szkoda inwestować swój czas i zasoby. Nie wiem czy warto.