Wpis z mikrobloga

Wyzwanie plastyczne 08/23 - "Na straganie w dzień handlowy"

Czestujcie się Miraski ()

Ojeny jeny!

Rysując to miałam w głowie tyle rzeczy, które chciałam tu napisać. Na przykład jak moja pierwsza praca strasznie przypominała wrzucone dzieło @smiech2 i w końcu w zawodze nad własnym skillem (a raczej jego brakiem) porzuciłam cały pomysł. Jak zaczęłam rysować pokemonki po tym jak ubrana w bluze z jigglypuffem poszłam oglądać horror klasy B z elementami gore "Terrifier" z lektorem na żywo w postaci Pana Tadeusza Drozdy. Albo to ile serca i czasu, jeeeny ile czasu kosztuje takie male rysu maziu każdego winogronka, cytrynki, jabuszka, gruszeczki POMOCY! Nie umiem zdań składać, pisać jakoś, bo wszystkie siły poszły na rysowowanki, teraz czas na odpoczynek zasłużony będę grać dziś w pokemony :3

#pokemon #wyzwanieplastyczne #digitalart #rysujzwykopem #rysowanie #tworczoscwlasna
przegralamzycie - Wyzwanie plastyczne 08/23 - "Na straganie w dzień handlowy"

Czestu...

źródło: IMG_0713

Pobierz
  • 18
@przegralamzycie: do pokemnów raczej trudno o lepsze kolory aby nie psuć charakteru oryginału. A to że sie moze niepodobać? Pewnei może ale nie wszystko musi być "estetyczne" w tym takim wypaczonym myśleniu z #!$%@? filtra aby barwy były bardziej monochromatyczne i stylizowane
@Theo_Y: wlasnie czesc kolorow zrobiłam mocno zywych, a część pozbawilam ostrego nasycenia (róż, fiolet i żółty- jak z tęczy i ten błękit). Byc moze to byl błąd, ale wlasnie chciałam to nieco skontrastowac i odbic zeby az tak nie przytlaczało. Teorie jest chodzi o kolory znam, ale praktyka jest tak, ze nie zawsze jestem pewna czy dobrze robie, bardziej to czuje i myślę ze z czasem sie polepszy to wyczucie (a
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegralamzycie Ha, ha, witaj w klubie, jak jestem gdzieś z 13-letnią córką, to już parę razy od tyłu do nas zagadano per "dziewczynki" - nie dla żartu, ale z powodu autentycznej pomyłki. Możesz sobie wyobrazić tę konsternację, kiedy się odwracam (ʘʘ)
A co do rysunku, jak widziałaś na kilku z mojego tagu, potrafię dłubać pełne szczegółów tekstury typu zmurszałe drewno, za to przepalają mi się styki przy dużej
@jeden_na_dziesiec: Tak swoją drogą to obejrzałem sobie trochę Twoich pracy z osobistego taqu. Te wykonane ołówkiem są świetne. Aż spojrzałem na Proko ponownie, ponieważ dawniej uważałem go za nieco przereklamowanego - a jednak można wyciągnąć z jego kanału na YT wiele przydatnych informacji. Zwłaszcza z starszych filmów.

To tyle z mojej strony. Wracam do głowienia się kolejną godzinę co narysować. Tak, zamiast rysować. Bo nie wiem co narysować ( ͡°