Wpis z mikrobloga

@Kempes: a to co się spodziewałeś, soku ze świeżo wyciśniętej marchwii, kanapki z serem z wykrojonymi buziami i jogurtu? Panie, to jest polski szpital! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba musisz się przejść na rządowy piknik to byś się dowiedział, że program 800+ będzie obowiązywał od stycznia 2024.


@CudMalina: no to dostaje 500+ :) Natomiast moja rada jest taka sama
  • Odpowiedz
@Kempes Dostajesz 500+ na bombelka od JE Jarosława Kaczyńskiego, co za problem kupić coś do jedzenia? To stołówka czy szpital? Dzieciaka przywiozłeś żeby się najadł czy żeby go wyleczyć?
  • Odpowiedz
Dostajesz 500+ na bombelka od JE Jarosława Kaczyńskiego, co za problem kupić coś do jedzenia? To stołówka czy szpital? Dzieciaka przywiozłeś żeby się najadł czy żeby go wyleczyć?


@elLimon: tacy ludzie chcieliby i socjal i zeby jeszcze w szpitalach karmili jak w domu xD DAJ DAJ DAJ DAJ. 500+ przepraszam na co idzie? chyba wlasnie po to jest zeby szlo na dziecko?
  • Odpowiedz
Bo zawsze PIS mógł dać 1000+ ale to pewnie na przyszłe wybory dopiero.


@Szinako: spokojnie, wygra peło to kasy bedzie jak lodu. Na babciowe, wnuczkowe ciazowe i zawsze znajdzie sie kasa w budzecie.
  • Odpowiedz
@Szinako: masz rację, obawiam się tylko że szpitale to taka studnia bez dan. Ile tam kasy nie przelać zawsze będzie mało i nic nie zmieni, a kasa bokiem się wyleje.
  • Odpowiedz
Dzieciaka przywiozłeś żeby się najadł czy żeby go wyleczyć?


@elLimon: Przecież dobra dieta to część składowa dochodzenia do zdrowia. Jak ma wyzdrowieć człowiek jak dostaje gówno do jedzenia i nie ma energii?

I to magiczne 500+, które ma wystarczyć chyba na wszystko. Co pojawia się jakiś temat wydatków na dzieci to hehehe masz 500plus to se kup. Czy to komputer, czy wakacje, czy przedszkole czy żarcie w szpitalu. Kurna, to się
  • Odpowiedz
Jakie żarcie jest w szpitalach wszyscy wiemy.


@Kempes: Ja nie wiem, bo napotykam się wyłącznie na takie screeny z internetów. W realu nie słyszałem narzekającego na szpitalne jedzenie, ale mam bardzo małą próbę.
  • Odpowiedz
@Kempes jak miałem 6 lat to jadłem galat, golonkę (ale tylko mięso wtedy) czy flaki, więc takie śniadanie bym #!$%@?ł ze smakiem i jeszcze o dokładkę poprosił
  • Odpowiedz
środki finansowe państwa ładujemy w jeden gigantyczny program +800. A to że przez to nie ma pieniędzy na inne programy socjalne czy choćby poprawę systemu zdrowia no to peszek


@Szinako: no właśnie, przecież wszyscy PAMIĘTAMY, jak za rządów poprzedników, w takim 2014 czy 2015, to w szpitalach dzieci miały do wyboru dewolaje albo szato brią z borowikami, za to dorośli narzekali na zbyt dużo szafranu i trufli w daniach szpitalnych.
Bo
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos tak masz wszędzie, w szkołach przykładowo, nic z tym nie zrobisz. A często pieniądz trochę pomaga zamknąć mordę na kłódkę, nigdy nie jest tak że całkowicie eliminuje chamstwo.
  • Odpowiedz
@CudMalina: to niech ludzie też się nie rozmnażają jak manna, jeśli ich nie stać na utrzymacie swoich własnych dzieci. A jeśli czują, że jest coś nie tak z tym, że z dwóch pensji nie mogą utrzymać rodziny to zapraszam do składania zażaleń przy urnie wyborczej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz