Wpis z mikrobloga

Garść informacji z ostatnich dni o Starfield poniżej ʕʔ

- od dzisiaj możecie odpalić preload gry na #xbox, #steam od 31 sierpnia
- embargo na recenzje kończy się 31 sierpnia o 18:00
- early access od 1 września, premiera 6 września (02:00)

Nowe info o rozgrywce:
- możliwość nabywania mieszkań w głównych miastach
- system karania za przestępstwo (więzienie, łapówka, próba ucieczki)
- przemycanie nielegalnych przedmiotów w dedykowanych modułach swojego statku
- grywalne frakcje można ukończyć niezależnie od siebie
- 20 towarzyszy z konkretnymi umiejętności, z czego 4 z Konstelacji (ugrupowanie głównej fabuły)

Czekacie mirasy?


#starfield #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace #gry #scifi #sciencefiction #rpg
Poroniec - Garść informacji z ostatnich dni o Starfield poniżej ʕ•ᴥ•ʔ 

- od dzisiaj ...

źródło: IMG_6750

Pobierz
  • 28
@Poroniec: Nawet jeśli to oderwanie od siebie frakcji nic dobrego nie wróży. Znowu Beti wyda płytkiego jak kałuża sandboxa o niczym. Ale gracze i tak będą się zachwycać i na każdą krytykę odpowiadać "u mnie nie ma bugów biedaku".
Już czekam, żeby sobie pobrać wersję demo z torrentów bo nie zamierzam nawet gamepassa kupić, żeby tego ruchacza graczy nie wspierać.
@Poroniec: ani trochę- to gra od studia klepiącego skajrimi i falałty na parchatym silniku.
Fabuła pewno znów będzie taka, że będziesz miał wywalone bo znudzi w pierwszych 30% questów. Reszta to fetchquesty. Do tego wszystko będzie politpoprawne na bank.

Nowe info o rozgrywce:

- możliwość nabywania mieszkań w głównych miastach

Skyrim hearthfire

- system karania za przestępstwo (więzienie, łapówka, próba ucieczki)

Skyrim/fallout

- przemycanie nielegalnych przedmiotów w dedykowanych modułach swojego statku
@Poroniec: Dobrze się bawiłem w Obku i Skyrim. Uwielbiam kosmiczne klimaty, ale coś to za bardzo mi zalatuje NMS. Wygląd postaci i ich mimika wygląda świetnie (oczywiście jeśli ciągle mamy 2007 rok). Pożyjemy, zobaczymy. Mam kupon GP odłożony, żeby to obczaić.
@Rafau187

@Poroniec: Dobrze się bawiłem w Obku i Skyrim. Uwielbiam kosmiczne klimaty, ale coś to za bardzo mi zalatuje NMS. Wygląd postaci i ich mimika wygląda świetnie (oczywiście jeśli ciągle mamy 2007 rok). Pożyjemy, zobaczymy. Mam kupon GP odłożony, żeby to obczaić.

@ChochlikLucek
Mimika npc nadal średnia się widoczni w sensie planety wyglądaja zadziwiająco dobrze. No i system budowy statków to kozak - ja już wiem że tam spędzę sporo czasu
@krzywy_kanister

@Atreyu: bez przesadym, fallouty przed przejeciem przez bethesde czy new vegas to byly porzadne gry


F4 nie licząc systemu dialogów też jest naprawdę fajny. Za te system dialogów to kogoś powinni poćwiartować
@Variv: czyli gra niby rpg bylaby dobra gdyby nie zawiodl jeden z najwazniejszych systemow rpg. gry bethesdy po morrowindzie to ten sam chłam kopiuj wklej, prawie jak ubisoft tylko rzadziej wydawany, z wyjatkiem new vegas ale tutaj tylko silnik i marka (po zakupie) byla bethesdy a gre przecize wykonalo inne studio.