Wpis z mikrobloga

Mirki mam takie schody jak na zdjęciu z bezsensowną dziurą w połowie schodów, przez którą na 100% jakieś dziecko mi wypadnie. Chciałbym to jakoś zabudować tylko nie jestem do końca pewien jak.

Czy mogę przymocować płytę GK bezpośrednio do schodów/ściany albo z użyciem kątowników stalowych?
A może lepiej zrobić jakiś stelaż z profili stalowych? Tylko w tym przypadku musiałbym chyba płyty umieścić po obydwóch stronach stelaża żeby mi go zakryć z każdej strony.

A może macie jeszcze jakiś inny pomysł?

#budownictwo #majsterkowanie
SiemkaKolego - Mirki mam takie schody jak na zdjęciu z bezsensowną dziurą w połowie s...

źródło: schody1

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 7
@Jarek_P: no dół schodów jest tragiczny, wiem, i tak to jest już mój dom ( ) do wyboru miałem inny dom gdzie schody były lepsze ale wszystko inne (działka, powierzchnia, niskie skosy na piętrze, łazienka z samym kiblem na dole bez prysznica itp.) było gorsze, więc jakoś musimy te schody przeboleć :P

Ogólnie ciekawy jest ten pomysł z lamelami, tym bardziej że wystrój będzie właśnie taki
SiemkaKolego - @Jarek_P: no dół schodów jest tragiczny, wiem, i tak to jest już mój d...

źródło: schody_lamele

Pobierz
  • Odpowiedz
@SiemkaKolego: Zrób pasującą do reszty schodów zabudowę, czy to szkło, stelaże, czy inne rurki - ważne, żeby było spójne. Pod schodami można fajnie wykorzystać przestrzeń na jezdne szafki o sporej pojemności - zdjęcie podglądowe jak to może wyglądać

Szafki
Nuggerath - @SiemkaKolego: Zrób pasującą do reszty schodów zabudowę, czy to szkło, st...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@SiemkaKolego ja bym to zabudował jak ktoś wyżej wstawił foto, fajny schowek na różne duperele, a lamele/panele/barierki będą wyglądać komicznie przy tej małej dziurze na górze, zaokrągleniu schodów
  • Odpowiedz