Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam,
Mam pytanie w kwestii uzębienia, mam lekko krzywe zęby i tzw. "gummy smile" przez co jak się uśmiecham to mi widać górne dziąsło co jest powodem moich kompleksów, czy jest w obrębie trójmiasta (zależało by mi na Gdańsku) jakaś warta polecenia klinika która mogłaby zaoferować skuteczne zabiegi na te problemy?
Cena nie gra roli.
#looksmax #stomatologia #ortodoncja #higiena #zdrowie #pytanie #kiciochpyta #uroda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim zalezy jaki zabieg, mozesz botoks wstrzyknac nad usta zeby nie wychodzily nad zeby i nie bylo widac dziasel, mozna powiekszyc usta, czasem tez dziala a inne zabiegi takie juz bardziej dzialajace to raczej operacja szczeki ale to juz bys musial/ musiala szukac u chirurga szczekowego
@mirko_anonim napisz o co Ci dokladniej chodzi, jezeli o chirurgie to dodaj sie na fb na grupie https://m.facebook.com/groups/progenia/?ref=share jezeli nie chcesz sie dodawac to w Gdansku jest dr. Tomasz Czajkowski do ktorego warto isc na konsultacje albo do chirurga Marcina Niekry, Niekra akurat najczesciej polecany chirurg a jezeli chodzi Ci o medycyne estetyczna to w Gdyni jest sporo np. Paulina Bojdo ktora robi botoks na gummy smile
k.....r - @mirko_anonim napisz o co Ci dokladniej chodzi, jezeli o chirurgie to dodaj...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz