Wpis z mikrobloga

Rozowa miala isc na impreze z kolezankami tzw babski wieczor u jednej z nich do domu. Gdy powiedzialem ze wpadne zobaczyc kto tam bedzie to przyznala ze oprocz 5 kolezanek bedzie takze 2 kolegow z pracy. Pozwolic jej isc czy nie? Broni sie tym ze beda jej dwie kolezanki tez bez partnerow i ze ja kontroluje . Ale jak zaproponowalem ze pojdziemy razem to powiedziala ze mnie nikt nie zapraszal xD #zwiazki #logikarozowychpaskow

pozwolic jej isc na ta domowke?

  • tak, nie badz tyranem 31.2% (1380)
  • nie , pojebalo cie? 13.0% (575)
  • nie ma takiej opcji, nie daj sie robic w chuja 21.5% (949)
  • niech idzie, daj se chlopie z nia spokoj 34.3% (1518)

Oddanych głosów: 4422

  • 142
  • Odpowiedz
Dokladnie, wg mnie albo idz sam na impreze z kolezankami i zobacz jak ona reaguje na takie cos xD chyba sie czuje pewnie przy tobie i wie ze nie wywiniesz jej takiego numeru w druga strone. ale gdybys to zrobil to by sie zdziwila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po drugie to co napisal ktos wyzej - albo jestes zazdrosny za bardzo i dramatyzujesz i musisz popracowac nad swoja
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: takie akcje to juz jest poczatek konca, tym bardziej, ze agresywnie sie zachowuje gdy chciales z nia pojsc. Jak jest babski wieczor, to sa same baby. Jesli przychodza chlopy, to Ty rowniez moglbys i dla kazda normalna dziewczyna chcialaby aby pojsc ze swoim chlopakiem. Zabranianie nic nie da, a jeszcze pogorszy. Z drugiej strony, jesli zdecydowanie nie chce typiara abys z nia poszedl, to cos jest na rzeczy.

Zakochana dziewczyna
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR ja tu widzę trzy patologie.

Jedna: różowa, która kłamie, że idzie na babski wieczór, a w rzeczywistości będą tam też kumple z pracy
Druga: różowa, która nie pomyśli żeby zabrać cie na imprezę „mieszaną”, chyba, że byłaby to typowo impreza firmowa/czy z konkretnego środowiska
Trzecia: Ty, który mówisz, że wpadniesz sprawdzić ją z kim jest i to, że w ogóle w związku ktoś komuś ma pozwalać gdzieś iść.

Ergo

Wszystko to
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR Pomijając kwestie, że to bait, to z byciem inteligetnym jest jak z byciem damą.
Jeśli musisz o tym mówić to znaczy, że nie jesteś.
Poznałem sporo takich „freethinkerów” co to przeczytali dwa artykuły w necie o mechanice kwantowej, a byli głupi.
Człowiek inteligetny znajdzie nić porozumienia z każdym, a ocenianie kogoś przez pryzmat tego czy na IMPREZIE można pogadać z nim o „fizyce” to jedno wielkie xD
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: jak można czegoś zabraniać komukolwiek dorosłemu? Jak chce iść to #!$%@? z nią, zrób jej ładne pożegnanie.

@Betoniarka69: myślę, że problemem tutaj jest to, że jego dziewczyna powiedziała, że to będzie babski wieczór, a dopiero po dociśnięciu przyznała się, że będą też faceci.
  • Odpowiedz
@spiritoo @matiJ: Ogólnie to polecam poczytać co pisał op w komentarzach. Typ myśli, że jest lepszy od innych, więc wcale się nie dziwię, że jego dziewczyna nie chce brać takiego gbura ze sobą, bo jedynie najadłaby się wstydu i przy okazji zepsułaby wieczór innym osobom. xD
  • Odpowiedz