Wpis z mikrobloga

Wpis @kricalke uświadomił mi, że jeszcze kilka lat temu jako młoda (i nawet niezbyt piękna) studentka prawa mająca praktyki w komendzie powiatowej policji skakałam po policyjnych #!$%@? do wyboru w sumie, a teraz w moim życiu jest tylko bul i rzal. Nawet krawężniki nie patrzą na mnie z pożądaniem.

#damskiprzegryw
  • 19
@login_cwiczebny no wystarczyło ale się wydawało babie że ma czas, no i też trochę się babie nie podobało że na stałe to tylko brzydcy chcieli ze mną być. nawet z tej komendy taki z drogówki był skłonny się ze mną ohajtać, ale trochę odpychający był i myślałam że jeszcze znajdę lepszego
@win-win: Taki zwykły 35 latek bez ekstra urody i pieniędzy tez jest skazany na ścianę. Jak się weźmiesz za aktywność fizyczna przede wszystkim dla siebie i zainwestujesz trochę w medycynę estetyczną to fagasy same beda przychodzić i nie mow ze jestes za brzydka i to nic nie pomoże, bo naprawde kobiety w tej kwestii maja szerokie pole do popisu, nawet po 30 można z totalnego wraka zrobić z siebie fajna laske.
@kricalke pomoże operacja plastyczna twarzy. to nie jest kwestia doklejenia rzęs czy powiększenia ust. zmarszczek nie mam, trądzik wyleczony kilka lat temu, ale twarz nieproporcjonalna, szczęka cofnięta, nos duży...