Wpis z mikrobloga

#gry
Gdzie szukać gier? Na gry online można wybrać tagi, gry po premierze, ale za to nie można wybrać żeby szukało mi tylko single player, a nie sieciówek. Inne portale nie rozpoznają co to jest FPP xd. Nie mogę wybrać żeby pokazywało od najnowszych gier i mi pokazuje half life i inne stare znane tytuły.

Polećcie mi proszę jak mam znaleźć sobie grę bo chyba nie znam dobrego portalu do tego.

Szukam FPP, w miarę nowego żeby ładnie wyglądało. Sandbox, albo coś ten deseń. Chodzenie z mieczem, bicie szkieletorów, sporo akcji.
Albo to samo ale z karabinem. Zjadłem atomic heart, fantastyczna gra, rdr2 męczę na siłę, za dużo gadania i rzeczy które mnie irytują.
Kampanie w nowych COD to jest kilka godzin i koniec. Próbowałem Metro exodus, nie bierze mnie, to nie stalker. Cyberpunk nie widzi mi się, sci-fi w przyszłości mi nie podchodzi zbytnio. Tylko Deus ex Mankind Divided mi siadło z takich klimatów.

Męczenie buły w Escape From Pripyat boli bo optymalizacja leży, gram w to tyle miesięcy, że mam dość xd

Wolfensteiny ograne, Chernobylite również
  • 5
  • Odpowiedz
Gdzie szukać gier?


@rzub3r: Niestety, wszystkie portale do tego są #!$%@?.
Próbowałeś igdb.com?
https://www.igdb.com/advanced_search
Zaznacz Windows, First person, Single player i minimum rating na 70 czy 80 i szukaj.
Z tym że mnie np. po kilku scrollach do dołu nie ładuje więcej gier, i muszę się bawić w jakieś ustawianie roku, albo nawet miesiąca w roku jak jest bardzo dużo tytułów. Amazon szczędzi na tym i pewnie daje to jakimś stażystom
  • Odpowiedz