Wpis z mikrobloga

To bronienie pałowania wiplera przez księdza na plaży, to jest dosłownie dowód na kompletną degenerację społeczną, moralną i umysłową pisokonfiarzy.

@deziom: Jak ksiądz "pałuje wiplera" na plaży, to jest kompletna degeneracja społeczna, moralna i umysłowa, a jak tęczowcy "pałują wiplera" na pochodach pychy, to jest postęp, cywilizowany świat, metafizyka.
@lenopalenox nie no, przecież na wklejonym obrazku wyraźnie jest napisane że to nieszkodliwe tylko gdy nikt nie może się zorientować, a tu gość ściągnąl na siebie uwagę co najmniej kilku osób. to nie ten przypadek.
@deziom: weź zarzuć te wpisy broniące tego księdza bo z tego co zauważyłem to zadnych wpisow nie ma za to bagatelizuje się to co #!$%@? radna PO. Najlepsze w tym wszystkim jest to że osoby które urządzały lincz w internecie na pisowskim oskarku tak teraz najchętniej zapomniałyby o całym incydentcie bądź sprowadziły go do rangi żartu.
na kogo Pan zagłosuje


@jatylkopytam: No nie na konfederację, tego możesz być pewien, ale do tego wystarczy mieć te IQ > 90, żaden wyczyn. Ale swoją drogą zadaniem takiego pytania tylko potwierdzasz moje słowa, zdajesz sobie sprawę, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie piszę o jakiejś wyższej inteligencji, a o poważnych intelektualnych ubytkach. Np. takich, jakie właśnie zaprezentowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)