Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie sami, bo sam już nie wiem co mam sądzić.
Jest taka jedna Kasia która mi się podoba, jej rodzice też są za nią. Jestem 30 letnim kawalerem ze sporą połacią ziemi. Planuję z jej ojcem rozwinąć plantację pieczarek, więc pieniądze i perspektywy są. Ona jest sama, ale planuje wyjazd na studia do dużego miasta. Jej ojciec mówi, że trzeba ją konkretnie zapytać i prowadzić do ołtarza. Ona jednak wydaje mi się że mnie unika. Może ma już kogoś? Może jej się nie podobam? Sam siebie obiektywnie oceniam na 6/10. Chadem nie jestem, ale najgorszy jakiś też nie. Co sądzicie? #pokazmorde #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #heheszki
PonuryBatyskaf - Mirki powiedzcie sami, bo sam już nie wiem co mam sądzić.
Jest taka ...

źródło: To ja

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: A co jej z twoich pieczarek jak się może okazać że w ogóle nic was nie łączy? Zalejesz jej forme i zgnije na tym zadupiu razem z tobą. Wcale się nie dziwię że chce wyjechać zwłaszcza jak młoda. Mam sąsiada co go żona olała mimo że typ ma miliony na koncie. Ale co ci z tego jak jesteś z chłopem co kładzie asfalt całymi dniami a jak już jest to
  • Odpowiedz
Co ją czeka w mieście? Kasa w żabce? Bycie fryzjerką?


@PonuryBatyskaf: nawet jeśli to przede wszystkim czeka ją miasto a nie zapadła wieś i plantacja pieczarek z której może i będzie kasa ale nic poza tym. Po tym wpisie widać, żeś chłop ze wsi z myśleniem ze wsi. A podejrzewam, że to jest właśnie to od czego ona do miasta ucieka.
  • Odpowiedz