Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że na ostatniej gali fame wejdzie na sam koniec don kasjo żul w rękawicy tanosa (50oz) i garniturze z domu mody nysa przedstawi nam swoje wąskie grono i narzuci presje na uczestników:
Boxdela przytrzyma marek chrobrak i kasjo zmierzy go miarką
Labryge odbiorą z ringu dwa transy i pójdą na backstage
Biseks zostanie złapany i podłączony do wariografu i będzie musiał nam udzielić odpowiedzi
Zwyrol zostanie wysłany na terapię do seksuologa
Na ring wejdzie minister spraw wewnętrznych i ustanowi zakaz walk kobiet bo są turbonudne i nic nie wnoszą (wpis do dziennika ustaw będzie przyspieszony)
Tuż za ministrem wejdzie Adrian polak z mamą, mamą rozda autografy, Adrian podzieli się łupieżem.
Na wózku po Stevenie Hawkingu wjedzie trener I robotycznym głosem będzie nucić mój przyjacielu
Na sam koniec na rikszy prowadzonej przez Ludwiczka na którego plecach siedzi daro lew w latexie (nie mylić z biseksem) siedząc na materacach od Baysangura wjedzie Dawid Ozdoba. Wejdzie na ring, kamera zrobi zbliżenie na jego twarz a on spokojnym głosem powie "i to ja jestem #!$%@?ęty? #grasz czy srasz?" Transmisja się zakonczy
#famemma
DeathDust98 - Mam nadzieję że na ostatniej gali fame wejdzie na sam koniec don kasjo ...

źródło: Screenshot_20230821_152047_Firefox

Pobierz
  • 3