Wpis z mikrobloga

@Lewusx: @Towarzysz_Pawulon
Rozumiem tylko GH płace 450 zł czyli miesięcznie mam 3.33 ui dzienie i chciałem dodać coś bo mk677 mam 160 zł za 1gram i zastanawiam się czy po prostu żeby zaoszczędzić ni dorzucić mk677 do tego.

A jeśli bym chciał dodać np mk677 to pora miała by znaczenie żeby się nie gryzły te substancje i to samo gdybym brał ghrp/cjc/ipa bo brosince redditowe pisze ze nie można a np
@Towarzysz_Pawulon:
Nie znalazłem jakiś inf ze gowno jedyny minus to ze prolke wybije potem. Za 160 zł za gram to jest 50 dni brania po 20 mg czyli miesięcznie masz koło 80 zł vs 450 zł na GH.

Jeśli w takiej cenie uzyskam efekt nawet 20 % GH to cena do efektów jest opłacalna
@RedPULL: Słyszałem od pewnego Pana (znanego, martwego już edukatora) że człowiek ma kilka rodzajów hormonu wzrostu (chyba 4) i r-hgh daje ci tylko jeden rodzaj a mk może podbić też pozostałe 3. Jak podawał to swoim podopiecznym to zauważali efekt (podopieczni z poziomu mr. olympia)

Oczywiście dla mnie to informacja na poziomie plotki i bro-science
@Pan_Szeryf: No ja słyszałem tylko to tez na zasadzie usłyszane ze GH syntetyczne działa całkowicie inaczej. I podanie jakiś mk677 ghrp2 nie gryzie się wcale bo jest całkiem inna droga wytwarzania bo tutaj boost naturalnego a w przy syntetntyku od razu wrzucamy gotowca