Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #opony #zabezpieczenia #gdansk
Eoooo
i znowu problemy samochodowe :(
Kupiłem pół roku temu samochód i nie wiedziałem jeszcze że istnieje złodziejka do kół ;)
no i wiadomo - kapeć, trzeba wymienić koło.
Pełem zapału zabieram się za to i liść od losu - jakieś dzikie śruby.
Wiecie jak to dobrać żeby kupić lub w którym warsztacie ktoś ma tego tyle że idzie dopasować? Dzwonie od warsztatu to warsztatu i ściana
konopskyyy - #mechanikasamochodowa #opony #zabezpieczenia #gdansk
Eoooo
i znowu probl...

źródło: 367699177_988481075700716_1817501560934693252_n

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Jak nie znajdziesz nasadki, to sprawdź firmę Tujko - mi odkręcili 4 śruby zabezpieczające w 5 min z użyciem młota i jakiejś nasadki, koszt około 100 zł, felga bez uszkodzeń. Tylko jak masz kapcia, to nie dojedziesz, więc wcześniej pewnie zestaw do naprawy uszkodzonej opony.
  • Odpowiedz
@konopskyyy: generalnie gumiarze mają klucze które (jeśli nie zostało to jakoś bardzo mocno/bardzo dawno/zardzewiałym gwintem dowalone) to odkręcą.
A jak nie, to napunktować i wiertareczką.
  • Odpowiedz
@konopskyyy:

Kiedys jak mi w pewnej wulkanizacji na Kartuskiej zniszczyli gwint i na nastepny sezon mieli pretensje, ze jak ja to tak przyjezdzam z czyms takim do nich i oczekuje wymiany kol (XD) to pojechalem do aso (byl juz sezon i bylem bez wyjscia, no bo kto bedzie czekac ponad tydzien jak snieg padal na zmiane kol) i wypieprzyli mi wszystkie zlodziejki i wsadzili normalne sruby+wymienili kola za bodajze 170zl wtedy.
  • Odpowiedz