Wpis z mikrobloga

  • 114
@JustJoinIT: co prawda nie IT, ale nasz największy klient napisał maila z całym zarządem w kopii, że moje rozwiązanie problemu jest lepsze niż ich używane przez lata, i chcą je wdrożyć we wszystkich oddziałach w Europie.

#chwalesie
  • Odpowiedz
@Masuj

co prawda nie IT, ale nasz największy klient napisał maila z całym zarządem w kopii, że moje rozwiązanie problemu jest lepsze niż ich używane przez lata, i chcą je wdrożyć we wszystkich oddziałach w Europie.


#chwalesie


a dali Ci chociaż za to coś wymiernego poza pochwałą? Czy nagroda jest taka jak myślę czyli żadna?
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: ja nie mogę narzekać, bo akurat u mnie w firmie wszelkie przejawy innowacji pracowniczych, czy proaktywnego działania są bardzo promowane i odpowiednio gratyfikowane.
  • Odpowiedz
@oink_oink: bez przesady, też nie było to żadne rocket science. Po prostu ustandaryzowanie i uproszczenie pewnego procesu, który ktoś stworzył x lat temu i tak sobie działał i działał.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: dostałem ostatnio wyróżnienie i nagrodę za bycie dobry mentorem i trenowanie młodych
Było to spotkanie dla całej dywizji (200 osob). Pokazali nawet mile komentarze o mnie. Fajnie jest jak ktoś cię docenia
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Jak odchodziłem z roboty, osoba z którą nie miałem żadnego kontaktu, napisała, że szkoda, że odchodzę, bo robiłem dobrą dokumentację i nie trzeba było o nic pytać.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: (gdy odchodziłem) że miałem dobry wpływ na przełożonego, popchnąłem kilka ważnych tematów i poza typowymi publicznymi deklaracjami że mogę wrócić, 3 różne osoby zaczepiły mnie 1:1 że serio drzwi otwarte xD
  • Odpowiedz