Wpis z mikrobloga

Hejo!

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o krótkofalarstwie, to wraz z znajomym założyliśmy serwer krótkofalarski na platformie Discord. Zależy nam na zebraniu fajnej społeczności, z dala od osób wiecznie na wszystko narzekających. Gdybyście chcieli dołączyć, to zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Krótkofalarstwo: QRV"

https://discord.gg/TKAmN97G7u

#krotkofalarstwo #hamradio #baofeng
NewEpisode - Hejo!

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o krótkofalarstwie, to wraz z...

źródło: QLYhBFhcCB21aTFwGnapw98Dxc8O3l-x1gTr6mKevQk

Pobierz
  • 4
Na tym starszym discordzie kiedyś widziałem na tagu „początkujący” pytanie dotyczące tunera antenowego na które jakiś Adrian zaproponował konkretny model radia za 15k jako rozwiązanie problemu.
Tego typu odzywki są tam wręcz spamem i czasami nie wiem czy ludzie siebie trollują wzajemnie. Dlatego przestałem tam zaglądać bo się nie da niczego dowiedzieć.
Proszę, zadbajcie o to u siebie na serwerze.
@dipalmitoilofosfatydylocholina: Byłem moderatorem na tym serwerze, odszedłem z powodu niedogadania się z administracją. A swój serwer założyłem dokładnie z tego powodu - nie chcemy tego typu ludzi u nas, tylko chcemy pokazywać co z czym się je, jak działać żeby nie narobić syfu sobie i innym. Ale dziękuję bardzo za radę, trzymamy się tego bardzo mocno. W razie czego zaproszenie nadal aktualne.