Wpis z mikrobloga

Zwracam się z apelem do wszystkich tutaj komentujących i piszących niepotwierdzone informacje, jakoby to miał być zamach ze strony Putina na samolot. Nie powielajcie plotek.
Cytując portal RMF24:

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął postępowanie w sprawie naruszenia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego i funkcjonowania transportu lotniczego. Swoje śledztwo wszczęła również Federalna Agencja Transportu Lotniczego (Rosawiacja).


Jak widzicie sprawą zajmuje się już Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej i Federalna Agencja Transportu Lotniczego (Rosawiacja). Zapewne są analizowane nagrania i zeznania świadków. Ślady w terenie zostały udokumentowane od razu po katastrofie. Zostawcie tę sprawę ekspertom przygotowującym symulację całego zdarzenia w oparciu o zebrany materiał dowodowy. Tak mocne oskarżenia, mogą wpłynąć negatywnie na stosunki z naszym sąsiadem. Poczekajmy na wyniki śledztwa i wszystko będzie jasne.

#rosja #prigozyn #wojna #ukraina
  • 16
@rockip: w sensie po oczywistej sytuacji, ze putin bedzie chcial zabic prigozyna, mamy czekac na wyniki sledztwa robione przez ruski rzad? Wyniki na pewno beda zajebiscie wiarygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
W kogo imieniu się zwracasz? Fajnie mi się podoba jak kacapy mordują się nawzajem


@gdzie_mi_tu: a przepraszam, zapomniałem dać cudzysłów. To nie ja się zwracam. Po prostu wkleiłem tu jakiś losowy komentarz z 2010 roku, spod artykułu o katastrofie smoleńskiej. Nie wiem co mi strzeliło do głowy. Wybacz.
@rockip:

Poczekajmy na wyniki śledztwa i wszystko będzie jasne.


A ty się czego naćpałeś?

Nie należw do sekty smoleńskiej, ale do tej pory nie udało się zakończyć śledztwa w sprawie rozbicia się samolotu prezydenta Poslki a jego wrak rozpłynął się w powietrzu... A ty chcesz czekać na wiarygodne informacje od Rosjan o_0 powiedz to też Holendrom :-)

Skąd się tacy naiwniacy biorą?
@emilgiana:

Polska wraku nie chciała, bo nie dopełniła formalności.


Tak twierdził PiS podczas rządów PO, ale jakby doszedł do władzy też nie spełnił tych warunków.

Jakich tobą formalności Polska nie chciała dopełnić? Gdyby chodziło tylko o formalności to logicznym się wydaje, że każda opcja polityczna dla świętego spokoju by je spełniła.
@GeraltRedhammer 'jakby doszedł do władzy' jest u władzy już 8 lat i nic z tym nie zrobił, poza #!$%@? kasy na pseudo komisje. Smoleńsk to ich kiełbasa wyborcza razem z tymi dofinansowaniami patologii i innymi plusami.
Po wrak nikt się nie zgłosił. Przecież go Putin na sankach nie zaciągnie tutaj. Lepiej robić komisje i filmy o tym jak zginął wielki prezydent, który kazał lądować i groził pilotom, że stracą pracę, gdy nie