Wpis z mikrobloga

@Grzegorz05: Nie sadzilem ze na swiecie jest tak wielu frajerow... "...To wina Planet Cash a nie MBanku..."

Jakby wam #!$%@? w glowe mlotkiem to tez bedzie wina "Stanleya" co? A nie moja?

Banda barankow do golenia. Ehhh.
@Grzegorz05: wiesz dlaczego oddali Ci kasę? Bo się medialnie zrobiło. Gdybyś nie opisał sytuacji na wykopie, gdyby gazeta.pl rp.pl i inne nie opisali tego, to byś widział we wrześniu spadające liście z drzewa, a nie kasę. Taka prawda. mBank totalnie skompromitował się tą sytuacją. Unikać, unikać, unikać. Weź lepiej załóż konto w Afryce i tam przelej pieniądze, będzie bezpieczniej. "pozdrawiam zespół mBanku" :) to brzmi jak zespół downa :)
@Grzegorz05: typowe podejście tego banku, olać klienta. Ile ja się z nimi naszarpałem chcąc uruchomić Visa chargeback, dopiero jak się gówno wrzuci w wentylator to coś zaczynają działać. Ja bym na Twoim miejscu miał traumę, ze potraktowali mnie na początku jak oszusta i szukał pomocy psychologa na fakture ;)
Nie pomogła nawet wizyta prezesa i głównej księgowej i przejechanie 500km. Pozwali nawet US, ale w pisowskim sądzie przegrali w dwóch instancjach. Urząd Skarbowy po prostu sobie ukradł bodaj 23k PLN i #!$%@?, cześć, nara.


@Kismeth: Dołożyli cegiełkę na froncie walki z mafią ()
O proszę, bank oddał obywatelowi pieniądze, fakt tak niespotykany i szczególny w republice bananowej, że wymaga skomentowania na wykop i #!$%@? na gówną ( ͡° ͜ʖ ͡°) te 300 lat życia pod zaborem robi jednak swoje
Mi też kiedyś podczas wpłacania pieniędzy w oddziałowym wpłatomacie mBanku połknęło kasę, wyświetliło problem techniczny i elo. Było to chyba około 17 tys. zł ale na spokojnie złożyłem reklamację, wskazałem jaki wpłatomat itd. i jeszcze tego samego dnia miałem pieniądze na koncie z zastrzeżeniem że jak się okaże że po przeliczeniu wpłatomatu kwota będzie inna lub w ogóle tych pieniędzy nie będzie to bank ma prawo ściągnąć ją sobie z konta. No
@Grzegorz05:
Trochę mnie śmieszy zachowanie tego gościa który te pieniądze otrzymał. Dostał 17k przelewem i ani myślał się przejąć skąd mogą być i że może trzeba je oddać tylko myślał, że je sobie zachowa?
@Grzegorz05: Niesmak pozostał, wstyd panie mbank, wstyd. #!$%@?ąc od tego że błąd leżał po stronie wpłatomatu, to i tak - wasza pierwsza odpowiedź na reklamację opa to muł i wodorosty.