Wpis z mikrobloga

Nikt nie chce wziąć za 50% wartości, więc organizuję #rozdajo #zadarmo (tylko dla osób mających konto minimum tydzień):
Jak ktoś nie ma co robić 26-29 sierpnia to proponuję wycieczkę do Gdańska. Mam do oddania noclegi w centrum dla dwóch osób. Niestety nie będę jechał. Niezależnie czy wykorzystam nocleg, czy nie to i tak muszę za niego zapłacić. Więc fajnie byłoby jakby się nie zmarnowało i ktoś wykorzystał.
W zamian oczekuję zdjęcie pokoju i budynku z zewnątrz.
Jeśli wyjazd będzie udany, to ucieszę się z jakiejś pamiątki znad morza wysłanej do paczkomatu. Jednak jest to opcjonalne.

#podrozujzwykopem #podroze #gdansk #morze
pangolin - Nikt nie chce wziąć za 50% wartości, więc organizuję #rozdajo #zadarmo (ty...

źródło: Screenshot_20230824-124804_Booking.com

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@Masterfcb: Nie ma losowania. Jeśli deklarujesz się, że na pewno pojedziesz, to właśnie wygrałeś, bo zgłosiłeś się pierwszy. Jesteś zainteresowany?

a sumują się staże z kilku kont?

@Plinius: Niestety nie.

czasami to może lepiej żeby przepadło, bo pojedzie ktoś za Ciebie o jesZcze coś podpierdzieli z pokoju

@jalop: Na pewno mają monitoring, więc sprawa skończy się pewnie na jednej mojej wizycie na komisariacie.
  • Odpowiedz
@pangolin: skoro ty wynajmujesz pokój na swoje nazwisko i płacisz ze swojego konta to ty odpowiadasz. Monitoring tu nie ma znaczenia. Zresztą morderców nie mogą po twarzy znaleźć to nie będą szukać kogoś kto w pokoju narobił bałaganu.
  • Odpowiedz
  • 2
skoro ty wynajmujesz pokój na swoje nazwisko i płacisz ze swojego konta to ty odpowiadasz. Monitoring tu nie ma znaczenia. Zresztą morderców nie mogą po twarzy znaleźć to nie będą szukać kogoś kto w pokoju narobił bałaganu.


@Kotdog: Naciągana teoria, to tak jakbym kupił ci bilet na pociąg i zdemolowałbyś pociąg. Nie wynajmuję na swoje nazwisko. Wpiszę to, które poda ten, kto che pojechać. Też pewnie nie znajdą go po nagraniu.
  • Odpowiedz
  • 9
@Masterfcb bierze, gdyby coś poszło nie tak to @beer_man jest kolejny. Na razie zamykam przyjmowanie zgłoszeń. Mam nadzieję, że nie będzie ponownego otwarcia.

Wykop nawet nie przemielił powiadomienia o Twojej wiadomosci w tym czasie :)

@SebastianDosiadlgo: Wygląda, że tak jest, bo dostaję powiadomienia o nowych odpowiedziach, a nic już się nie pojawia. Nie jest to moja wina i chce już mieszać i pisać do @Masterfcb, że jednak nie dostanie. Jak
  • Odpowiedz