Wpis z mikrobloga

Wrzucisz link do oryginału?
Niestety, ale to tylko potwierdza to o czym pisałem. Polakom ewidentnie bliżej na wschód niż do Europy (lecz to nie musi zaraz znaczyć coś złego). Takie indywidua jak Mucha naprawdę istnieją. Znam takich z autopsji (co ciekawe niektórzy z nich to geje).
Warto by było mu odpisać.
@Tran_Soptor: #!$%@? od roznic miedzy wiekiem emerytalnym kobiet i mezczyzn w Polsce. To zestawienie powinno sie publikowac zawsze w parze z przewidywana dlugoscia zycia w danym kraju. Zawsze sie we mnie gotuje jak szef ze Szwecji ze stoickim spokojem tlumaczy mi ze u nich jest teraz tak samo ciezko jak w Polsce. Jeszcze troche i z zalu zaczne mu przelewac czesc mojej wyplaty, albo podejme sie dodatkowego etatu na zasadzie wolontariatu
@dezinformacyjna_agentura: Owszem, jest to nadzwyczajnie coś normalnego.
Samo w sobie nie ma to nic do rzeczy, poza właśnie tym że spora część gejów nie widzi problemu w wyższym wieku emerytalnym czy w ogólnej dyskryminacji mężczyzn. Tak jakby ten problem się ich w ogóle nie tyczył.
Tacy jak Mucha tylko utwierdzają w przekonaniu, że spora część Polaków myśli w podobny sposób, niezależnie od poglądów.

@pomaranczkawcurry A ja go rozumiem. Ani w Polsce,