Wpis z mikrobloga

Czy moderacji na prawdę już całkiem sperma mózg zalała? Usuneli mi wpis który mówi co zrobią p0lki jak się zacznie wojna, a nie zrobią niczego zaskakującego, uciekną na zachód bawiąc się w klubach z niemcami, anglikami, murzynami, arabami itd. Tym czasem obywatel drugiej kategorii zwany polakiem zostanie uwieziony we własnym państwie na które całe życie płacił podatki.
#bekazmoderacji #moderacjacontent #moderacjacontent #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi #wojna #ukraina #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
pepe998 - Czy moderacji na prawdę już całkiem sperma mózg zalała? Usuneli mi wpis któ...

źródło: polka za granica

Pobierz
  • 25
@pepe998: Bardzo dobrze, nikt nie ma ochoty na waszą incelską propagandę. Tak jak pisałam w poprzednim poście: macie się za wielkich konserwatystów i tradycjonalistów, więc brońcie ojczyzny i kobiet!!! W końcu jesteśmy słabą płcią i potrzebujemy waszej ochrony :)) Poza tym, w razie gdyby doszło do wojny, to wy byście pierwsi #!$%@? i stali pod granica niemiecką ;))
macie się za wielkich konserwatystów i tradycjonalistów, więc brońcie ojczyzny i kobiet


@Mamaboss: Nie mam się za konserwatystę, jestem za równo uprawnieniem. Za ojczyznę albo walczymy wszyscy, albo nikt. Wiek emerytalny też powinien być zrównany, dlaczego kobiety żyjące dłużej mają pracować krócej?

W tym właśnie leży wasz problem. Gadacie głośno o równouprawnieniu i o tym, że kobieta nie jest w niczym gorsza od mężczyzny, ale jednocześnie wybieracie sobie z tego tylko
@pepe998: jeśli ktoś się boi że nie będzie mógł #!$%@?ć z kraju w przypadku wojny to powinien #!$%@?ć już teraz do jakiejś Hiszpanii czy Portugalii i ruchać tam latynoski póki młody