Wpis z mikrobloga

Rundka po pętli północnej w #gt7 na #psvr2 to jest coś czego w swoim życiu powinien spróbować każdy gracz, nawet ten który nigdy nie jeździł na płaskim ekranie. Jestem pod absolutnym wrażeniem za każdy razem gdy zasiadam za kółko. Efekt oślepiania we wstecznym lusterku jak wyjęty z Fiata Ducato, w ogóle sama jazda na kierownicy w okularach, to jest taki skok do przodu jak ten kiedy kiedy praczłowiek zszedł z drzewa. Uwielbiam ( ͜ʖ )

#gry #psvr #konsole #simracing
kucyk - Rundka po pętli północnej w #gt7 na #psvr2 to jest coś czego w swoim życiu po...
  • 14
@kucyk Przede mną wiele godzin jazdy żeby swobodnie czuć się na kierownicy :D Za późno zahamujesz, jesteś poza torem, kierownica się kreci jak opętana. Na padzie ta jazda wyglądała o wiele łatwiej :D mimo trudności jestem zajarany na maxa, warzone i inne gry poszły w odstawkę.
lol, coś mi tu kręcisz mireczku, kto w pełni umysłu grałby na płaskim ekranie mając psvr2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kucyk: ja! ;)

Mam fotel, kierownice DD pro, kupilem PSVR2 i uwazam ze jest to zajebista sprawa jak grasz bez parcia na czasy okrazen, jak chcesz potestowac rozne samochody, scigac sie z komputerem itp.
Jesli chodzi o krecenie czasow i jazde online z innymi graczami to jest