Wpis z mikrobloga

@meltdown: Lewa strona: aktor, który grał głównego bohatera w kilku fajnych filmach, który na potrzeby filmu Matrix musiał trenować pół roku pod okiem mistrza Kung-Fu i prywatnie spoko człowiek z tego co wiem. Prawa strona: literally who?
  • Odpowiedz
  • 0
@blargotron Lizzo to jedna z najbardziej kasowych gwiazd pop, zdobyła kilka Grammy, chwalenie się, że jej nie znasz to jak nie znać np. Ryana Goslinga xD

a OP nie przeczytał podpisu pod Keanu xD
  • Odpowiedz
@ponton: Niczym się nie chwalę, tak samo jak nie chwalę się, jak kogoś nie znam, bo nie ma czym w obu przypadkach. I stwierdzam fakt. Co mnie #!$%@? gówno obchodzi jakaś gwiazdeczka popu? Nagroda grammmy? xD To miałoby jakoś mi imponować. Ja oceniam ludzi przez dokonania i włożony trud, a nie jakieś odznaki.
  • Odpowiedz
@meltdown powiedz że nie umiesz angielskiego nie mówiąc że nie umiesz angielskiego

Tekst po lewej mówi, że hejterzy się przywalili do Keanu że trochę krągły, ale szczęśliwie jego fani odpowiedzieli wsparciem dla aktora.
  • Odpowiedz
@stepBYstep: Ty przeczytałeś co jest napisane, ale nie zrozumiałeś. To autor artykułu tworzy narracje. Tak samo mogliby stworzyć artykuł bliźniaczy do tego z Keanu i napisać "Ona musi schudnąć" - i powołać się na jakieś komentarzy randmowów z neta i dalej w treści artykułu napisać, że jej fani jej bronią i ją wspierają. Ale zdecydowali się w jej przypadku na pozytywną narrację i nagłówek, a z Keanu poszli w drugą stronę,
  • Odpowiedz
@meltdown: Akurat Keanu to musiał podobno całkiem sporo trenować do filmów. Mimo, że ma >50 lat to chce mu się trenować sztuki walki (pod choreografię), bieganie ze karabinem itd.
  • Odpowiedz
@meltdown: a to Bright Side to czas nie jest powiązane z Bright Side na YT (polski kanał Jasna Strona) czyli wielki ruski konglomerat youtobowy (medialny)? Jeszcze się okaże, że za tymi wszystkimi ruchami lewicowymi stoją ruscy, którzy w ten sposób destabilizują zachód XD
  • Odpowiedz
@ponton Chyba sobie żartujesz, pierwszy raz słyszę o takiej osobie, a gwiazdy muzyki popularnej chyba winny być popularne. To na pewno ktoś znany w Polsce? XD
  • Odpowiedz