Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy w tym kraju da sie normalnie zyc nie bedac: #pracait
lekarzem z prywatnym gabinetem albo biznesmenem z dzialalnoscia?
bo ja nie bardzo widze zeby inni sensowne pieniadze wyciagali.
tyle sie mowilo 15 lat temu, idz na politechnike, i co? g0vno. ludzie z 10 latami doswiadczenia szukaja pracy za 5k netto

i mozna powiedziec, uczylem sie poszedlem na najlepszy wydzial w mojej branzy, mam doswiadczenie, znam programy i po 10 latach 5k netto nie da sie znalezc xD
#politechnika #inzynier #inzynieria #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: mechanik, hydraulik, kafelkarz - każdy zarabia sporo. Założenie klimatyzacji? 2k za dzień pracy. Zobacz sobie ile kosztuje roboczogodzina innych prostych prac typu malowanie ścian :)

Ogólnie ceny usług wystrzeliły w kosmos.
Anonim (nie OP): Jeśli ktoś nie sprawdził danej branży, sufitów płacowych, wymagań do awansu itd. przed rozpoczęciem zdobywania doświadczenia, a później tkwił 10 lat zarabiając psie pieniądze a teraz zadaje tendencyjne pytanie żeby usłyszeć to co chce usłyszeć, to niestety może być ciężko. Ludzie którzy zarabiają więcej zazwyczaj zapieprzają na swój sukces, markę, uczą się po godzinach, ryzykują i inwestują w drogi sprzęt, nie pytają w internecie o gotowe rozwiązania bo
@gharman: wchodzisz na pracuj pl wpisujesz słowa klucz np.: IT support, helpdesk, service desk itp najczęściej wymagają jedynie angielskiego czy jakieś podstawy o kompach. Przykładowo, praca w pełni zdalna dla firmy z UK:
https://www.pracuj.pl/praca/it-support-technican-united-kingdom,oferta,10122242?s=9c64257e&searchId=MTY5MzA1ODA2MTk0NS4xNzI5&fbclid=IwAR3sB4VfL6DgbYASa62fyB-2VhHJ6o5buw8H68fGIn69hyMqM9fTXhCOHLU
no jak mi powiesz że mają duże wymagania to już chyba tylko łopata na Ciebie czeka :)